Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell állandóan kérdezősk...

Miért kell állandóan kérdezősködni, hogy milyen volt ez, milyen volt az, mit csináltál stb?

Figyelt kérdés

Ma volt az első vezetés órám. Jó volt. és?

Az egész család folyamatosan telefonálgat nekem ,hogy fratuláljanak, és szó szerint FOLYAMATOSAN kérdezősködnek, hogyjó volt, biztos nagyon fáradt lehetsz.


Mégis miért lennék fáradt? csak vezettem!

Miért kell ennyit kérdezősködni? jó volt? jó volt. ennyi és kész.

egy pillanatra sem tudnak békén hagyni.


33 kör rutinpálya után kivittek forgalomba, mert az oktató úgy vélte, hogy jól megy, mivel már vezetem eleget, ismerem az autót.


És ezért is. Úúúristen. forgalomba? Hogy voltál ilyen bátor?


Miért kell ehez bátorság???? Vezetsz és kész. Vannak szabályok, azokat be kell tartani ennyi.


Egyáltalán nem vagyok fáradt. 3 és fél órát vezettem. ez semmi!!! csak ülni kell. Ha gyalogolni elhet emberek között órákig akkor vezetni is lehet. ugyanaz a kettő!!


Ja meg a kedvencem. Az aggódó családtagok. Jaaj nem mentetek túl gyosan?biztonsági övet becsatoltad? Minden rendben volt? De BIZTOS??????


Túl gyorsan? a f*szt. 5km/h-val mindig lehet gyorsabban menni, csak a vizsgán nem. 90-100-as tempót simán lehetett tartani városon kívül. árosban meg olyan 45-50-es. Persze, hogy becsatoltam az övet. MIért kell enynit kérdezgetni. ez nem esküvő!

Az első nyelvórám után miért nem kérdezgetnek? Dél óta ez megy folyamatosan!


Most, hogy végre elmenekültem a szobámba hallom kint az összegyűlt családot, hogy biztos nagyon fáradt, megviselte nagyon.


Jaajistenem már. megviselt. Itt most ilyen 50-es nőkről beszélünk. Én értem ,hogy nekik traumát okoz a vezetés, de az egy napja 17 éves gyereknek NEM! Ez nagyon jó móka!


2020. júl. 10. 19:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Amugy ök fizetik?



En amikor megkaptam az elsö telefonomat direkt felhivott anya az uton (még senki nem tudta a szàmom csak ö), en ugy örültem neki, meg izgultam hogy hivàsom van :)


Benned tenyleg nem lehet az az izgalom. En azt hittem pasikban van nem is kicsit tekintve hogy gyorsulàsik is vannak meg gumiégetös dolgok. Azt hittem ez izgi.



Remelem ha gyerekem lesz az azert dog tudni örülni ilyesmiknek. Ahogy en

2020. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

11: természetesen én.

persze, hogy izgi. tök jó napom volt, de akkor sem szeretem ,hogy tömeg van körülöttem. ez ettől teljesen független!!!

2020. júl. 10. 20:19
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Remélem, kamasz vagy és kinövöd ezt a rohadt hisztit
2020. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk ha nem ilyen nagy pofával, bicskanyitogató stílusban irkálnál, talán többen megértenének.

Egyébként ennyire ne légy nagyra magaddal, hogy fuh ez a vezetés semmi, te mindent is tudsz és társai. A tanulók jó nagy része kimegy már első órán a forgalomba ugyanúgy, mint te.

2020. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nagyra vagyok magammal. Egy szóval se. Meg azt se, hogy én mident tudok. Te is ez a tipik mindenbe belekötök csak ne hagyjam abba a másik bsztatását kategória vagy :)

Nem vagyok bicskanyitogató se. Csupán szeretném megtudni, hogy miért kezelnek egy tárgyként a rokonok. És miért nem tisztelik az ÉN érzéseimet!

15. és most írtad le. Megértesz engem, de akkor sem hagyod abba.

2020. júl. 10. 20:27
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Te miért akarod tárgyként kezelni a rokonaidat?

Miért nem vagy velük megértő és válaszolsz nekik türelmesen, ál-lelkesen?

Érző emberek, akik érdeklődnek irántad és kíváncsiak.

2020. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
Én örülnék, ha állandóan kérdezősködnének tőlem.
2020. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%

De igen, bicskanyitogató vagy a kérdésed leírásában. Ezt hadd döntsem már el én, akinek szól a kérdés és nem te, egy sértődött kamasz, aki úgy hisztizik itt, mint egy kislány.

És te vagy az, aki mindenbe beleköt, másokat bsztat. Különben nem őrjöngenél itt azért, mert az a piszok családod meg merte kérdezni, mi volt az első órádon. Remélem, velük szemben nem mersz ilyen flegma, gusztustalan stílust megengedni magadnak. Helyükben tuti felképelnélek, ha így válaszolnál.


Egyébként vicces, hogy szinte senki sem ért itt egyet veled, de még neked áll feljebb ezek után is. Tudod, ha mindenki szembejön az autópályán...

2020. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként abból is vegyél vissza sürgősen, hogy te 17 éves takonyként itt felnőtteknek szólsz be olyanokat, hogy a gyerek nekik csak játékszer meg babusgatni kell. Mit képzelsz te magadról, hogy ekkora a pofád? Mit tettél le eddig az asztalra, ami feljogosít ilyen hangnemre és szövegre nálad sokkal tapasztaltabb idegen emberekkel szemben, akiktől nem mellesleg segítséget akarsz kapni?
2020. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%
Ne vedd fel a telefont, amikor hívnak. Probléma megoldva.
2020. júl. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!