Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket se érdekel ez az...

Titeket se érdekel ez az egész koronavírus?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 12:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%
nem
2020. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%

A vírus nem érdekel, de a távolságot megtartom és maszkot is viselek és ha lehet otthonról dolgozom, többet mozgok, hogy erősödjön a szervezetem.


De a virussal kapcsolatban több a hamis infó, mint a valós és szándékos gyűlöletkeltés van körülötte a médiában. Amióta nem követem a híreket, nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagyok.


Többet ártott a média a témában, mint maga a vírus.

2020. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
45%
Majd ha valakid megdöglik, akkor érdekelni fog
2020. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
62%
Engem csak azért érdekel, mert amiatt nem vesznek fel sehová dolgozni.
2020. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
24%
#3 Köszönjük a kulturált hozzászólásod, Magyarországon tartott állatokra nem veszélyes a SARS-2-cov. Ha már az állatokat annyira szereted, hogy megszemélyesítetted őket, biztos nagy szíved lehet!
2020. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
Abszolút nem, tudom mennyire veszélyes (nem a médiából informálódom), így ehhez mérten -félek.
2020. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
25%
#4 végzettséged? Munkahelyek amiket kerestél?
2020. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%
Engem is csak amiatt érdekel, mint amit a 4-es ír. :) Többen dögölnek meg a hülye intézkedések miatt, mint maga a vírus miatt. :'D
2020. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
20%

5-ös


Értelmes emberekkel kultúráltan beszélek.

2020. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%

Engem az érdekel(ne), hogy mi a bánatos f*ért kell tönkretenni az életet?

Gondolok itt arra, hogy minden szart bezárnak, egy csomó embert elküldenek (->megélhetés kb lehetetlen...)

És akkor gondoljunk csodás hazánkra, ahol télen számtalan gyerek -és felnőtt- fázik, éhezik (nyilván ilyenkor is sokan). Hány ember fog utcára kerülni világszinten? Ezzel mi a bánatot lehet elérni?? Őszintén...



És akkor ezek a maszkok is. Komolyan, még ha érne valamit, oké. De az emberek 95%-a rosszul hordja. Így kb kézre is lehetne akasztani, hogy "hát de rajtam van maszk".

A terjedést megelőzendő kell ugye hordani...

Hány ember kezén megy át egy termék, mire valaki megveszi a boltban? Azzal nem terjed?

Hányan fogdosnak össze minden szart a boltokban? Ki tudja hol járt előtte a keze? És ne legyünk naivak, hogy mindenki mos/fertőtlenít kezet... Ezzel nem terjed bármilyen kórokozó?

Meg az autóban ülve felveszik az emberek. Minek?


Levegőben is terjed, ez a legújabb. Csak 2-3 napja?? Akkor már mutálódott? Ha igen, a teszt már kb semmire nem jó, ahogy a folyamatban lévő védőoltás gyártása sem. Ha nem, akkor nem 2-3 napja terjed a levegőben, vagyis mindenhol jelen kell lennie, vagyis a világon kb mindenkinek el kellene kapnia ezt a szart.



De a legszebb az egészben ez a statisztika. Nem azt mutatják ezek a számok, hogy itt világvége lenne, és erre nem tudom elfogadni, hogy pont a korlátozások miatt.



Nem akarok senkit bántani ezzel és nyilván nem is kell velem egyetérteni.

2020. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!