Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket se érdekel ez az...

Titeket se érdekel ez az egész koronavírus?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 12:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
26%
#11 vagyok ismét. Mi az én hibám, amit rád háritottam? Az, hogy ez a szakmám, vagy mit követtem el szerinted? Amúgy nem vagyok senkinek a picinye, ezt jól jegyezd meg.
2020. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Majd ha leírod, amit én kérdeztem előbb, válaszolok a te kérdésedre. De ha kéred, akkor leírom még egyszer, hogy megértsed. Akkor kérhetsz számon rajtam egy kérdésre válszt, ha te előbb ebbe, a kommunikációnak hívott társas játékban részt veszel. A kérdést én tettem fel előbb és nem vagy hajlandó válaszolni, de raktam számon kéred.

Nem gondolod, hogy emiatt a stílus miatt nem fognak felvenni sehova?

2020. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
33%

Na, akkor megismétlem a válaszom:

Végzettségem pénzügy-számviteli ügyintéző. Munkahelyek amit kerestem? Kórház, raktárak, boltok, gyárak, irodák, bankok, minden, ami 25 km-es körzetben elérhető. Eredmény: semmi.

Mit akarsz még tudni, hogy válaszolj arra, hogy hol vannak elérhető poziciók? Más kérdést nem láttam a válaszok között. Ha pedig ezzel a szakmával nem betölthetők, akkor azt mond, hogy bocs, nincs.

Nem hiszem, hogy az én stilusommal lenne baj, nem én hivtam bárkit is picinyemnek.

2020. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
51%

25km. Értem. Ez sokat elmond.

Nos én 110km-re dolgozom. Tesztelő vagyok. És kapok napi szinten ajánlatokat. Hozzánk manager, product owner, fejlesztő, tesztelő kell diáktól master szintig telkóban.

Pénzügyes munka pont nincs nálunk, az nálunk kihalásos alapon van.


De 25km neked a limit, akkor ne hazudd, hogy nincs munka. Írd azt, hogy nincs olyan, ami neked tetszik.

157 logisztikus, 26 számviteles állás van profession-ön hirdetve. Van állás számodra is.


Van munkahely. Olyan nincs, ami neked tetszik. Nem ugyan az a kettő. Lehet, 1.5 óra utazással lenne neked is munka, csak azt te nem vállalod?

2020. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
16%

Igen, azt nem vállalom. De ezer bocs, hogy nem hagyom ellátatlanul a 70 év fölötti szüleimet. Vagy szerinted ennyi utazással kapnék annyi fizetést, hogy ápolónőt fogadjak melléjük? Mert akkor vállalom.

Úgyhogy én nem hazudtam semmiben, csak te a körülmények ismerete nélkül itélkeztél felettem.

2020. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
51%

Mert nem mondod el és számon kéred. Ez suttyóság, amit csinálsz.


Ha 40km-re lenne egy állás, nem mennél el.

2020. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
33%

Nem, nem mennék el. Nem érné meg, nem kapnék annyival többet, hogy megérje. Ez van.


Lehet, hogy suttyó vagyok, de nem fogom ezután sem kiteregetni minden idegennek az életkörülményeim minden részletét. Igaz, már többektől megkaptam, hogy miért nem hagyom az ősöket a fenébe, és költözök a munka után, de erre képtelen vagyok.


Ha felteszek egy kérdést, jelen esetben azt, hogy a nyitott poziciók melyik megyében vannak, akkor arra várok választ, és nem azt várom, hogy itélkezzenek felettem.

De most már az sem érdekel hol vannak a pozik, nem vagyok menő IT-s. Csak egy egyszerű pénzügyes, aki hülye volt, amikor azt a szakmát választotta, ami igazán érdekli. Igy jártam. Majd lesz valahogy.

2020. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
46%

Magadat szidod. Tipikus. Aztán rám kened. Tipikus.

Nyafogsz ahelyett, hogy tennél valamit.

Jogisd van?

Kiszállítás most egész jó meló. Tesco futár - ha nem a fák között laksz, van más szakma is, ahol pénzhez lehet jutni. Honnan tudná bárki, hogy hol laksz... persze nem tudunk, hogy hol, mert várod az alkalmat, hogy azért is szidhass mást, hogy nem tudja.



Profession Pont hu beírod, hogy mi a település és keresel.


Nem én tehetek róla, hogy a Fidesz folyamatosan öli meg a vidéki munkahelyeket. De te ezért is engem fogsz hibáztatni.


Eszedbe sem jut más szakmában és távolabb dolgozni.


Ha életképtelen vagy, nem kapsz fizut. Ez a világ rendje.


Szomszédom Romániában elő beteg szüleit látja el úgy, hogy kőművesként dolgozik itt és W havonta haza megy.


Tudod vannak, akik akarnak dolgozni, és vagy te.

2020. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
65%
Nem hibáztatlak semmiért. Azokat hibáztatom, aki nem hajlandók megfizetni a bejárást, igy nekem nem éri meg órákat tömegközlekedni. Igen, nincs jogsim és kocsim sem. De a kérdésemre még mindig nem válaszoltál. Erről ennyit. Befejeztem ezt a meddő vitát. Csak az időmet vetted el, és semmi hasznosat nem mondtál. Ja de, hogy életképtelen vagyok. Kösz az infót! Jóccakát!
2020. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!