Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklek úgy igazán...

Miért nem érdeklek úgy igazán senkit?

Figyelt kérdés
Volt egy férfi ismerősöm, aki írogatott nekem, nem találkoztunk, de egyszer csak visszament a volt barátnőjéhez. Pár hónap múlva írt nekem a barátnő mellett is, volt hogy csak úgy eltűnt, de aztán végül csak ott hagyta a barátnőjét, és utána írt nekem, találkoztunk, össze is jöttünk. Örülhettem hogy egyáltalán valaki végre velem is szóba áll. De aztán végül engem is otthagyott, majd ahogy hallottam, teherbe ejtett egy másik nőt, és el vette. Egyszer hallottam hogy mondja a nőnek, hogy mi a lóf...szt akar egy nyilvános helyen, de őt mégse fogja már pattintani.
2020. júl. 11. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj nekem
2020. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene olyannal foglalkoznod, akit semelyik nő sem érdekel. Komolyan, ez az 1 db p@csfej a viszonyítási alapod?
2020. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt egy f*szfej pasid = nem érdekelsz senkit?
2020. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!