Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tik-Tok-on ezek kamu videók...

Tik-Tok-on ezek kamu videók lehetnek?

Figyelt kérdés

Ázsiai lányok szenvedései, ahol nagyon nehéz fizikai munkát végeznek. Már több ilyen profilt is láttam, és nem tudom eldönteni, hogy ezeknek a szerencsétleneknek tényleg ilyen nehéz a mindennapi életük, vagy csak a TikTok-ra készítenek megrendezett videókat, miközben egészen más életük van. Már az is eszembe jutott, hogy ezeket az állam készíti, hogy megmutassa, milyen kemény lányok, asszonyok élnek ott.

Pl. ott van luu_quynh_nhu_2k , aki hatalmas fatörzseket cipel a hátán sáros, csúszós hegyoldalakon, pedig egy vékony, fiatal lány. Sok követője van, sok kommentet kap a videókhoz, sokan sajnálják, sokan nagyon erősnek tartják, sok férfi felajánlja neki, hogy menjen hozzá amerikába (vagy bárhova), és nem kell többé nehéz munkát végezni, de soha nem reagál semmire, csak cipeli a fákat.

Ti mit gondoltok az ilyenekről?


2020. júl. 12. 07:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bölcs kommenteket, de nem ez volt a kérdés.
2020. júl. 12. 09:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül csinálja ezt nap mint nap-os rendszerességgel. Arra gondolok, hogy ha állandóan kemény fizikai melózna, akkor pl lehet, hogy talán sokkal fáradtabb lenne, nem érdekelné talán annyira, hogy fullos sminkben legyen; meg pl hogy divatos ruhában rakosgassa ezeket a fákat. Sőt, talán lehet, hogy nem is tiktokozna. De mondjuk szal pl amikor annak ideje van, hogy pl mondjuk jön a tél, és kell a tüzifa; akkor mondjuk mi van, ha nem kottyan meg neki, tehát, ha meg se kottyan ; mert pl edzésben van konditerem miatt; meg még 1X-2X elmegy szóval ezt nem egész évben csinálja talán, akkor lehet, hogy sokkal elgyötörtebb kinézete lenne; de amúgy szal lehet, hogy nem is annyira nehezek ezek a fák, mint amennyire mi látjuk. De szóval szerintem őneki nem ez az általános állása. Simán kinézek belőle pl egy divattanácsadót, sminkest, mert nagyon fain a stílusa. De mondjuk én nem tudom, de nem hinném, hogy ipari mennyiségben kéne rakodnia-hordania a fát. De szóval lehet, de nem tudom, ezek csak amik most így hirtelen felvetődtek bennem.
2020. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!