Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkóság lenne? Lattam egy...

Kalala1 kérdése:

Bunkóság lenne? Lattam egy molett holgyet sétalni, és ahogy sütött a nap a ruhájára, valahogy minden latszott alatta a bugyi, melltartó minden. Szoltam neki illedelmesen, es kozolte velem hogy milyen bunko vagyok és még nézem is őt. Hölgyek reakció?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok holgyek válaszára hogy ők hogy itélik ezt meg. Tényleg bunkóság?

2020. júl. 13. 11:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%

Miért kéne megköszönni? Ez még mindig nem ápolatlanság, kosz, közszeméremsértés vagy olyan dolog, ami egyértelmű baki, zavarhatja az illetőt (pl harisnyába tűrt szoknya, ahogy írták). Senkinek semmi köze hozzá. Ennyi erővel bármelyik leggingset feneket takaró felső nélkül viselő nőt elkezdhetném osztani, hogy “Elnézést hölgyem, úgy látom, elfelejtett elég hosszú pólót felvenni, gondoltam, szólok”. Szólok, mert ENGEM zavar. Persze.


Az meg tényleg külön szánalmas, hogy ki kell emelni, hogy molett. És? Miért fontos ez? Egy vékonynak több “joga” lenne így öltözködni? Az nem zavarná a kérdezőt?

2020. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%
Bunkó vagy, engem pl. hidegen hagy ki hogy öltözködik, meg amúgy is a magam dolgával vagyon elfoglalva. Neked is inkább ezt kéne tenned.
2020. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Az építő jellegű észrevételeknek van megfelelő helye és módja és ideje.

Ha nem tud vele mit kezdeni, akkor gorombán hat, beszólásnak veszi az ember és rossz esetben egész nap ezen forog az agya. Ha pikk-pakk orvosolni tudja, akkor egy rendes idegen leszel, aki segítőkész volt.

Én azt a szabályt szoktam követni, hogy ha az illető nem tudja az adott dolgot 5 percen belül megoldani, akkor nem szólok, mert gorombaságnak veszi, mert nagy valószínűséggel az is. Ha meg tudja oldani pár percen belül, akkor általában meg is köszönik, hogy szóltál nekik.

Van valami a fogai között? - Szólok.

Begyűrődött a szoknyája? - Szólok.

Leejtette a kártyáját? - Szólok.

Rúzsos a foga? - Szólok.

Kövér? - Nem szólok.

Nem jó ruhát vett fel és eljött otthonról? - Nem szólok.

10 centis lenövése van? - Nem szólok.

Pattanásos a feje? - Nem szólok.

Rongyos a cipője? - Nem szólok.


A hétvégén legalább 15 csajt láttam, akinek a ruhája alól átlátszott a fehérneműje, de totál szükségtelennek tartottam, hogy szóljak, mert átöltözni nem tud valószínűleg az utca közepén, és arra is jó esély van, hogy tisztában van vele, hogy átlátszik, csak épp őt nem zavarja.

2020. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%

Elképzeltem, hogy én vagyok az a nő.

Nem tudtam volna mosolyogva megköszönni. Mert ahogy #5-ös írta, szörnyen zavarba jöttem volna.

Ha a napsütéstől látszik át a ruha, azt jó eséllyel, otthon, indulás előtt nem tudom. Ha mégis, és így is viselem, akkor meg valószínű nem vakkantok vissza annak, aki megjegyzi.

Én azt mondom, hogy ne szokj le a segítőszándékról. :)

2020. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Felre értés ne essék. Azert szoltam, hogy hátna nincs vele tisztába hogy át látszik a ruhája. És igen illedelmesen, senki nem volt a kornyeken, csak fel hivtam rá a figyelmét hogy ez van.
2020. júl. 13. 14:41
 16/19 anonim ***** válasza:
67%

Az a vicces, hogy ezen a fórumon csak oldalak léteznek.

Minden oldal lepontozza az összes többit, bármit is írnak.

Ha pedig valaki TÖBB oldalról világítja meg a kérdést, akkor az összes oldal lepontozza.

Csak gratulálni tudok ehhez... ebből lesz ám a hasznos és jó tájékoztatás!

2020. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%

"Azert szoltam, hogy hátna nincs vele tisztába hogy át látszik a ruhája"


Hihetetlenül naív vagy!!

2020. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért volt bunkó veled, mert direkt így öltözött és nem erre a reakcióra várt! Hanem hogy hívd el randizni majd dugjad megfele:D
2020. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

En megkoszonnem. Mert valoban, ahogy a kerdezo is irta, lehet benne egy olyan szandek, hogy lehet nem tud rola a masik. Es barmennyire is hihetetlen, nem feltetlenul akar "csupaszkodni" a masik, csak lehet nincs tisztaban vele, es ilyenkor jól jön a visszajelzés nemtől függetlenül. ;). Sajnálom, ha valaki nem tudja ezt kezelni, és igenis ne vegyünk már fel mindent az utcára, nem minden férfi szeretné a csupasz sejhajunkat nézni,függetlenül attól, hogy zsír vagy izom. :(((

Kerdezo! Jól tetted! Maradj ilyen. :)

Molett/N

2020. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!