Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket milyen erzessel tolt...

Titeket milyen erzessel tolt el az, hogy sokan igazsagtalanul jutottak nagy vagyonhoz?

Figyelt kérdés
A gondolat, hogy ti tisztessegesen es/vagy kemeny munkaval kuzdotok azert, hogy legyen hol lakni, de egy egesz eletnyi munkaja alatt sem sporolnatok ossze akkora vagyont, mint az emlitett emberek?
2020. júl. 13. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Az en eletem nem ettol lesz jo vagy rossz az mas kerdes h ezek az emberek sokszor megnehezitik az atlag ember eletet
2020. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Ne azt nézd, hogy mások hogyan és mire jutottak, hanem arra fókuszáld az energiáidat, hogy te hogyan juthatsz előre.


Teljesen fölösleges mások dolgain acsarkodni - csak a lelkedet mérgezed vele.

2020. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Csak abban az esetben zavar, ha mások kárán (pl lopott közpénz, uzsorázás, lopás, csalás, kábszer-kereskedés, etikátlan üzletelés stb stb) szerezte a vagyonát.

Ha egyszerűen ügyesebb, szerencsésebb mint én, vagy volt hátszele az számomra egyáltalán nem negatív. Örüljön neki.

2020. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
89%

A politikusok állami szintű lopásáról most nem értekeznék inkább.

De azokat a ci-ckányokat nyilvánosan lőném agyon, akik pl lopásból szereznek vagyont.

Az sem egy jó dolog, hogy mennyi állami lopáson mész át nap mint nap, pláne ha mondjuk szerzel ingóságot-ingatlant, de hogy ezek a férgek fogják, és ténylegesen meglopják az embert, betörnek a házadba, ellopják a járművedet, ez nekem nagyobb bosszantó dolog.

Jó, hát, X évig élnek jól belőle, aztán böri, és még mindig jobb anyagi életben van szerencsém, mint nekik valaha, tehát a kérdés rám nem 100%-ig igaz, de az efféle lopásból jövő ingatlanszerzéstől kivagyok....

Nekem lopták már el motorom :( Mai napig fáj...

2020. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Megtanultam hogy az ilyen önmarcangoló gondolatok biztos hogy nem vezetnek előre, sőt csak létrontásra jók, így nem nagyon rugózok ilyen gondolatokon.
2020. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Ők eladták a lelküket a sátánnak, amit én nem tennék meg.
2020. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy aki törvénytelenséget követ el, az kapja meg a büntetését. De ezen felül nem foglalkozom vele. A saját életemen nem változtat. Nem másokhoz hasonlítom magam, hanem saját célokat tűzök ki és haladok ahogy sikerül. Egyáltalán nem biztos hogyha most a nyakamba szakadna egy vagyon, azzal felelősségteljesen tudnék bánni, és annyival javítana az életemen ahogy gondolnád.
2020. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én nem haragszom azért ha valaki jó anyagi körülmények közé született, szerencsés ennyit tudok róla mondani

De viszont ha veri a mellét, hogy "én vagyok a jani" meg lekezelően és lenézően bánik másokkal azért mert neki vagyonos a családja, attól mindenét elvenném aztán adnék neki 8 órás munkát egy gyárban

2020. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Engem csak az bosszant fel, hogy egyes fideszes politikusok úgy szórják az ország pénzét, sikkasztanak amennyit nem szégyellnek. Utána meg nyilatkozzák, hogy mindenki annyit ér, amennyije van és hasonlók.
2020. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Utána meg nyilatkozzák, hogy mindenki annyit ér, amennyije van és hasonlók."

Lázárnak sem volt semmilye sem,a polgármesteri választásokat is úgy nyerte meg hódmezővásárhelyen, hogy állandóan Rapcsák András 240 kilós seggében volt aztán miután meghalt Rapcsák utána meg állandóan rá hivatkozott, hogy elnyerje a városi szavazók bizalmát,plusszban még a városi cigányoknak is ingyen étkezési jegyeket osztogatott sunyiba, hogy szavazzanak rá a választásokon, hát persze, hogy megnyerte a választást

Most meg pár év alatt amig a Fideszben a miniszterek minisztere volt addig épitettett magának egy vadászkastélyt meg mindösszesen 60 darab ingatlan van a nevén plussz ismeretlen hektárnyi földje is van, jól összelopta magát de nem csak ő az egyedüli, az összes Fideszes hülyére lopta már magát ebben az országban

A cigányok Farkas Flórián vezetésével meg elloptak 1 milliárd forintot és nem tudtak elszámolni vele amikor erre kérték őket. Erre Orbán a magyar állam pénzéből kifizette nekik ezt az 1 milliárdos hiányt és ráadásul semmilyen eljárás nem indult Farkas Flórián ellen ez ügyben

2020. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!