Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek elfogadó, meg...

Hogyan legyek elfogadó, meg toleráns ha velem senki sem az?

Figyelt kérdés

Kezdem ott, hogy eddig senkit sem sértettem meg. 6-7 évesen a szüleim leültettek és belémbeszélték, hogy soha senkit nem szabad kinevetnem, megmondanom, és ha pl. kaja maradékos a szája akkor nem szabad hangosan mondani, ne hallja más.


Soha sem cigányoztam, zsidóztam, négereztem , b#ziztam le senkit.

Szóval ilyen vagyok.


Az a baj, hogy már alapvető dolgokat nem merek mondani senkinek, mindig attól felek valakit megsértek.

Ugyanakkor velem ritkán viselkedtek így. Iskolába zsidóztak, szappan volt a gúny nevem, volt, hogy rugdostak, vertek, összefirkálták a ruhám , vilagos színű gatyába mentem aztán csokit tettek a székemre, majd beleülve én lettem a szaáros szappan.


Vége lett mert leérettségiztem.


Munkahelyen úgy beszéltek velem mint valami szeméttel, kövér vagyok ezért nem azt mondták, hogy " gyere ide " hanem "gurulj ide " pedig álló munka volt nem volt szék. Puffancs vagy Henger neven volt a megszólítás.


Otthagytam az egészet a francba mert nem szóltam soha senkinek vissza, mosolyogtam, tűrtem. Már ez a sok gúny sakkban tart, fáj, nem szolgáltam rá úgy vélem.



2020. júl. 13. 23:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Az egész világra haragszol, pedig az egész világ nem csak ilyen emberekből áll.
2020. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De eddig csak ilyen emberekkel akadtam össze, mindig látom előre, hogy " na valami poénosan sértőt mondok ennek " aztán gyakran lesz igazam.
2020. júl. 13. 23:45
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem szűröd a környezetedet. Az ilyeneket ki kell vágni a környezetedből, egyszerűen nem megtűrni magad körül.
2020. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Minél jobban rápörögsz bevonzod a seggfejeket
2020. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lépj rá a lábára annak, aki azt mondja, hogy gurulj ide. Élvezni fogja.
2020. júl. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

"kövér vagyok"


Ha zavar és elmondásod szerint egyértelműen hátrányod van belőle, miért nem teszel ellene? (Feltéve hogy nem kamukérdés... én általános iskolától feljebb nem hallottam értelmes felnőtt emberektől, hogy valakit a súlya miatt néztek volna ki...)

2020. júl. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Ettől még lehetsz tisztelettudó. Nem kell szeretni a másikat! Lényeg, a belső nyugalmad fenntartása!
2020. júl. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Ha valaki beléd áll, akkor állj ki magadért és add vissza neki. Ha valaki bánt, akkor ne fogadd el, hanem tegyél ellene.
2020. júl. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Engem is már zsidóztak le. Ilyenkor kell átmenni bunkóba. Tiltsd le aztán röhögd ki, bántsd ezeket a csúfságokat te is. Én amióta paraszt vagyok, azóta nyugodtabb az életem. Azzal kell kedvesnek lenni, aki rászolgált. A többi káposztafej.
2020. júl. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Középiskolába kezdtek zsidózni, a ruha firkálás pl. általánosba és középiskolába is jelen volt.


De ha ignorálom a jelenség még ott van és nekem fontos mások vélekedése.

2020. júl. 14. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!