Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jól veszem észre az itteni...

Jól veszem észre az itteni kérdések, válaszok alapján, hogy a testépítők kifejezetten toleráns, segítő szándékkal megáldott, magas érzelmi intelligenciával rendelkező emberek?

Figyelt kérdés

Több kérdést is találtam, ami nyilvánvalóan uszító, provokatív. És nem érte el a kérdező a kívánt hatást, mert megvédték a válaszolók a kiszemelt csoportot. Például a túlsúllyal rendelkezőket.


Szerintem ez nagyon szép dolog. Szociológiai szempontból kifejezetten érdekes.



2019. nov. 8. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Igen, jól látod, pontosan azok. Kifejezetten toleráns, segítő szándékkal megáldott, magas érzelmi intelligenciával rendelkező emberek...is vannak köztük, ezt azért tegyük hozzá.

🙂🙂🙂

2019. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Volt itt a napokban egy kérdés, elkezdték ócsárólni az elhízott embereket. Többen azonnal elmondták a kérdezőnek, hogy miért nem helyes a viselkedése. Nagyon korrektül megvédték őket.


Szerintem szuper ilyet látni, hogy itt sokan kiállnak embertársaikért. 👍❤️

2019. nov. 8. 11:03
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Köszi, hogy szupernek láttad többek között az én írásomat, pedig én nem is vagyok testépítő, még kondizni se járok. :D (én voltam az egyik, aki kifejtette miért elhízott mára annyira a magyar).

De ez is változó, mert utána egyből jöttek ugyanúgy mások, akik a kérdező mellé álltak. Úgyhogy van ilyen is, meg van olyan is a testépítők között.

2019. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sokkal többen álltak ki ellene és keltek az elhízott emberek védelmére!
2019. nov. 8. 11:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "bunkó kondis" sztereotípiával ellentétben rengeteg jóérzésű ember van a testépítők között!
2019. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a tapasztalatom. Ezért is írtam ki ezt a kérdést, mert a tapasztalataim teljesen ellentétesek a sztereotípiákkal.
2019. nov. 8. 11:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem írtam, hogy mennyi az arány, hanem írtam, hogy ugyanúgy volt olyanok is, akik meg az adott kérdező védelmére keltek. Ezért írtam, hogy vannak "jó fej testépítők", de "rossz fej" testépítők is.


5: Ez a sztereotípia abból alakult ki, hogy a gazdagabb, "elit konditermekben" jóval többen vannak a ,,én csak tükörben pózolok miután kiszálltam a böemvébő'" magukat testépítőnek mondó ember, akik néha elég bunkók tudnak lenni. Az átlagember meg úgy gondolja, ha már ilyen drága, akkor oda megy edzeni, mert az minőségibb hely lehet, ott meg nagyobb eséllyel futt bele ilyenekbe. Így meg kialakul egy sztereotípia a testépítőkkel kapcsolatban.

2019. nov. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy igazi TESTÉPÍTŐ olyan, mint bármilyen igazi sportember. Tiszteli magát, az elért eredményeit, de az edzőtársait is, mert ő is elkezdte valahol egyszer. Az átlagos embereket pedig szintén, mivel egyrészt tudja, mennyi munkával, anyagi lemondással jár a sport, elismeri, hogy ez nem mindenkinek megy. Másrészt őt gyakorlatilag az átlagos emberek (beleértve a kövéreket is) teszik átlagon felülivé. Ha mindenki ugyanolyan intenzíven sportolna, mint ő, akkor nem lenne benne sem semmi extra, a jó test is átlagossá válna, hiszen mindenkinek olyan lenne.
2019. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8


❤️🙏👍💪

2019. nov. 8. 15:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát annál a kerdesnel inkább a kérdezőn csodalkoztam hogy mit kepzel magáról?
2019. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!