Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiúk is megtudják egymásról...

A fiúk is megtudják egymásról állapítani, hogy melyikük helyes és melyikük nem?

Figyelt kérdés
Lányoknál többször van az, hogy mondják egymásnak, hogy de csinos, szép a másik, viszont fiúknál én személy szerint még sosem hallottam ilyet, ezért vagyok kíváncsi.
2020. júl. 16. 00:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Mert ferfiak kakaskodnak... :D
2020. júl. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy, meg tudjuk állapítani! 21/f
2020. júl. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Elfogultak.
2020. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, meg tudják. Nem vakok az esztétikára attól még, hogy nem gerjednek rá egymásra (feltéve, hogy heterók; ha melegek, akkor meg pláne meg tudják állapítani).
2020. júl. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Hát csak máshogy. Gondolom, ők nem képzelik el, milyen szexi lenne adott férfi öltönyben vagy az edzőteremben. Tehát nincs tétje. Nem kell odamenni a helyesnek tartott pasihoz kezdeményezni.
2020. júl. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Férfiként is meg tudom álapítani, h melyik férfi jóképű, jó testalkatú. Az más kérdés, h teljesen hidegen hagy.
2020. júl. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen en is ugy katom hidegen hagyja öket. Exeim es haverjaik tarsasagaban azt tapasztalom hohmgy akarhogy is nez ki a masik inkabb az szamit csak, hogy jofej, lehet vele marhulni, benne van minden zsivanysagban, extrovert. Onnanstol ha ronda, ha menö, a legjobb span lesz.

A külsö az utolso. Nem majmoljàk egymast külsöben, nem tema hogy ki milyen fogkremet vagy parfümöt hasznal, csak lehet e vele röhögni.

2020. júl. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*en is ugy látom
2020. júl. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudjuk, csak mi olyankor nem küldünk szivecskéket, meg love, meg milyen cíííp vagy, stb.

Valahogy, valamiért nem.

2020. júl. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Meg tudjuk, de mi sok esetben mást tartunk szépnek, mint ti, és ti is sokszor olyanra lányra mondjátok, hogy szép, akire a férfiak többsége azt mondja, átlagos.
2020. júl. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!