Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért erőltetik ennyire azt a...

Miért erőltetik ennyire azt a vegetáriánus és vegán dolgot és miért nézik le ennyire azt aki húst eszik?

Figyelt kérdés

Évezredek óta húson él az ember. Bocsánat. húson IS. az ember mindenevő.

Ha jól látom amióta van internet azóta kezdtek megjelenni ezek az emberek:

én nem eszem húst, sokkal egészségesebben élek úgy. Aha. hogyne. Az emberi szervezet, ha nem kap húst (nem ilyen műhúst amit a mekibe kapsz, hanem rendeset!!) akkor a szervezet háztartása felborul. A mindenevő élőlénynek mindent kell enne. a változatos étrendtől lesz igazán egészséges aaz ember. ha valami kimarad akkor abból hiánya lesz és a növényekből szerzett tápanyagok angy részét ezeknek a pótlására fordítja a szervezet, magyarán csak "ránézésre" lesz egészséges. legbelül romlott.

Rossz ezt mondanom, mert hát én is ellenzem a nagyüzemi állattartást, ahol hetekig törött csontokkal hagyják szenvedni az állatokat, de ez az igazság.


Évezredeken át semmi baja nem lett tőle az embernek. De most az elmúlt 20-25-30 évben meg hirtelen igen. Érdekes :(


Ha valóban semmi jó hatása nem lenne a húsnak, akor az ősember miért azt vadászta? Miért vadászta le a mammutot és az oroszlánt, sokszor emberéletet követelve, ha simán csak letéphette volna a növényt? Mert nem volt jó neki, hogy csak egyfélét eszik.



Erre meg jönnek ezek, akik csak ilyeneket esznek: gluténmentes, paleo, fair trade, vegán, laktózmentes, teljeskiőrlésű, bio, e-mentes kajákat.


Ekkora fszságot :(

gluténmentes: természetes anyag, ami minden ételben megtalálható. erre kivonják.


Miért vonják ki belőlük? Azért, mert az éppen nem tesz jót. De könyörgöm!! az nem erről szól!

Úgy a legtermészetesebb, ha nyersen eszed meg a növényt. Főzéssel a jó baktériumokat is megölöd benne!


2020. júl. 16. 23:52
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

ezzel az egész vegán dologgal magukat mérgezik az emberek.

A telejs emésztőrendszernek át kell alakulnia, magyarán hozzá kell szoknia a növényekből való túlzott bevitelhez.

Ez így nem fog menni. Ha az evolúció kezdetén az ember csak növényt enne, akkor MOST a hússal kéne átalakítani a szervezetünket. Az évezredek során, vagy talán évmilliók során az mber szervezete hozzászokott a normál változatos étrendhez.


Ha ezt felborítjuk, akkor az ember "tönkremegy"

2020. júl. 16. 23:55
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
Mert sok az idióta hülye. Volt egy spanyol csaj, aki az amúgy húsevő rókáját valami vegán étrendre erőltette. Végül a róka nem csak, hogy csont- és bőrre lefogyott, de különböző betegségek is kialakultak nála. Úgy tudom meghalt, bár ebben nem vagyok biztos.
2020. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
En paleozok. Egyszeruen a gabonat nem eszem. Sok zoldseget eszek nyersen meg gyumolcsot,tojast,halat,csirkemajat. Mind nyersen legtobbszor. Az elettarsam meg csak gyorsettermi etelekst eszik:pizza,pogacsa,stb. Beteges ,csunya borbetegyegei vannak,stb.
2020. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Lehet ezen háborogni, lehet tüntetgetni, hogy igenis a vegán a jó, akkor is el kell fogadni, hogy ezek tények. Ami rosszat tesz az rosszat tesz. Ennyi.

Sajnálom.

Aki csak húson él, amgyarán húst hússal eszik, az is megbetegszik. aki növényt növénnyel eszik az is. Sajnos ez van :(

Nem tehetem meg, hogy én magam vadásszam le az általam elfogyasztandó álatot, ezért inkább ismerőstől veszek. De a nagyüzemi tesco-s műanyagcsomagolású csirkét is rossz megenni!

Ez a mai ember nem tudja, hogy a valódi hús az milyen! a valódi hús az egészséges és elengedhetetlen! A tesco-ban árult az valódi állattól származik, de olyan hormonok vannak benne, amik tönkreteszik az embert.

Sajnos ezért hiszik azt sokan, hogy az "összes" hús rossz. sajnos rosszul.

2020. júl. 16. 23:59
 5/23 A kérdező kommentje:

2: igen sajnos ez történik a szervezettel ilyenkor.

3: erről beszéltem. az élettársad hiába fogyaszt változatos ételeket, ha azok "rosszak".


A normális rendes hús nélkülöhetetlen.


És ezt most nehogy úgy vegyétek, hogy én vegánellenes vagyok, és majd jól megmondom a tutit a buznyákoknak. Neeem.

Mennyivel jobb lenne, ha lehetne élni csak növényen nem?

Ezt egy épeszű ember nem gondolja. Szüleink hányszor mondták, hogy változatos étrend? változatos étrend? a zöldséget is edd meg, a húst is edd meg? Mert tudták, hogy mi a helyes.

2020. júl. 17. 00:02
 6/23 anonim ***** válasza:
42%

En ugy vagyok vele ez az ö bajuk.

Afelett viszont màr nehezebben megyek el hogy a gyereküktöl is megvonjàk (mondvàn hogy maga a gyerek nem kéri), mert az viszont màr gyermekveszélyeztetés ugyanis nekik fejlödésben van az egész szervezetük rohamtempoban es irtora szüksége van az àllati fehérjére is.


Gondolom csak azért nem büntetik amiert éhezö gyerekek szüleit sem. Nincs rà törveny hogy adj enni a gyereknek krumlit hust is.


A gluten az màs. Sokan allergiàsak rà mert tul koràn adjàk sokan babàknak akinek az emesztörendszere még nincs felkészülve rà.

De ott vannak az ällattartok is akik kutyàval macskàval altatjàk a babàt orrba szàjba. Miközben tudva levö tény, hogy az immunitàsuk csak alakuloban van.


Az emberi tudatlansàg ma is, az akadályozatlan informacioáramlás birtokàban is, hatàrtalan.


Azzal semmi gondom nem lenne ha felnött emberek magukrol döntenek ilyenekben, de ugyanezek a sajàt gyerekeik felett is döntésjogosultak.

2020. júl. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Na meg a gyerekek. Ez tényleg kínzás. Őszintén sajnálom azokat a gyerekeket akik ilyen szülőknek esnek áldozatul.
2020. júl. 17. 00:06
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk engem a fènyevö csalàd ersekelne egy évesen is még csak anyatejet kapott a gyerekük az elveik alapjàn. Enni nem.

Ugy kivàncsi lennék mi van velük.


Amikor terhes volt az anya büszkén mesélte hogy nem eszik mégis tökéletes a vérképe.

2020. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
valószínűleg az a gyerek szellemileg és immunrendszerileg egy mesterségesen visszamaradottá lett alakítva. Nem hagyták fejlődni a szervezetét, persze,hogy az anyatejből megkapta azokat a tápanyagokat amikre szüksége van.
2020. júl. 17. 00:12
 10/23 A kérdező kommentje:

Inkább legyél vegán, mint hogy mekin és pizzán élj.

Tüntetni kéne a vegánok által megkínzott gyerekekért!!

2020. júl. 17. 00:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!