Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vegák, vegánok! Ti hogy...

Vegák, vegánok! Ti hogy lettek azok?

Figyelt kérdés

1. Hány évesen kezdtétek?

2. Miért?

3. Mióta vagytok azok?

köszii a válaszokat előre is ^^



2016. szept. 4. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
32 évesen kezdtem nő vagyok, nem eszem húst, tejterméket. Egészségem miatt hagytam el ezeket az élelmiszereket, illetve a húst egyik napról a másikra nem kívántam többet. Nem állatvédelmi okaim vannak, de néhány vegán előadás engem is megérintett már. Ugyanakkor az agresszív, vegán megmondóembereket nem szeretem, magamat nem tartom vegánnak.
2016. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

milliónyi növényt irtanak ki naponta a vegánok miatt!!!


:p

2016. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ilyen erővel meg milliónyi állat hal meg emberek miatt :) és egyébként a húsevő ember is ugyanúgy eszik növényt, de ebbe ne menjünk bele.
2016. szept. 4. 15:41
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
de a vegánok megeszik az állatok elől a növényeket!!
2016. szept. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ilyen primitív bunkó "válasz" nem érdekel, légy szíves a kérdésre válaszoljatok
2016. szept. 4. 15:59
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
minden vega olyan pökhendi és beképzelt, nem csoda, ha senki se bír titeket.
2016. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fél éve. Több okból: állatok iránti szeretet, maga a tény hogy egy legyet se tudnék megölni. Az ipartól való elhatárolódás és undor. Vallásos rasztafári is akkortájt lettem, ez is közrejátszott. Igazából azt gondoltam kevesebb húst kéne enni és azzal a nappal soha többet nem is ettem. Nem is fogok. Ha belegondolunk nagyon undorító is. Egyébként nem nagyon reklámozom a dolgot senkinek, nem szólok be másnak ha húst eszik. Persze aki nekem beszól annak én is de ez alap.

18/f

2016. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6-os: én most miért voltam az? Csak megkèrdeztem ki miért lett az, és reagáltam a gyerekes beszólásra.
2016. szept. 4. 16:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen kezdtem.

Mindig is szerettem az állatokat, van itthon is jó pár, és egy nap rádöbbentem, hogy mennyi kín, szenvedés áll a hús, tej, tojás, bőripar mögött (egy videót láttam egy tejiparról. nem ez volt az első, hogy láttam ilyet, de csak itt kaptam észbe). Megtanultam főzni magamnak, és nem voltam hajlandó többet állati eredetű dolgokat enni/venni.

8 éve vagyok vegán, azóta a szüleim is elfogadták a vegánságot (eleinte nagyon ellenezték, de látják, semmi okuk aggodalomra)

2016. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 09-04 16:02-os válaszoló tűnik pökhendi és beképzeltnek, viselkedéséből ítélve szerintem nem csak én nem bírom őt.
2016. szept. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!