Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ennyi felszínes ék az...

Miért ennyi felszínes ék az emberek manapság?

Figyelt kérdés

Csak a külső érdekli a legtöbb bért. Nem veszi komolyan a másikat csak a szex kell és ennyi. Kihszanljak egymást, rosszindulatúak és pletykasak. Anno is voltak ilyen és tudom, mindig is lesznek! De... Ennyi nem volt vagy legalábbis lehet én nem vettem észre.

Bele fáradtam az ismerkedne is. 29n


2020. júl. 17. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Légyszíves, előbb tanulj meg helyesen írni a saját anyanyelveden!


Tudod, hasonló a hasonlót vonz, zsák a foltját mindig megtalálja. Előbb magaddal légy rendbe, ne mások felett ítélkezz!

2020. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Légyszíves ne szólj be csak ha tudod miért így írtam! Tudod van egy telefonnak csúfolt tárgy ami át javítja azt amit írok és bocsika, de nem figyeltem!
2020. júl. 17. 15:11
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Mielőtt elküldöd, át lehet nézni, amit írtál. Ne a kifogásokat keresd. Légy igényes az írásképedre, mert az téged tükröz.
2020. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kioktatast nem kértem!

Lapozz

2020. júl. 17. 15:20
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

"át lehet nézni, amit írt" - hát igen, de felszínes :))

Kérdező, sok a felszínes ember, de van,aki nem az, és igazi társat keres. Engedd el egy kicsit a témát, fess, rajzolj, énekelj, írjál (naplót mindenképp), lazíts, és amikor nem görcsölsz rá - szembejön veled akivel igazi társ lesztek.

2020. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
#1 annyira felszínes, hogy nem érti a kérdést néhány elgépelés miatt.
2020. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

#6

Az utolsó két mondatom szerinted mire vonatkozott? A kérdést pedig teljesen jól megértettem.

2020. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Ha tényleg csak ennyit látsz az emberekből, akkor bocs, de te vagy a felszínes.
2020. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
A felszínes dolog egy a sok közül ez a rossz indulatú, sosem segítő, csak a másikat lebaszni képes, undok kötekedő stílus jobban zavar, de ennek is a lényege a felszínesség.
2020. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

#9: A victim blaming egy nagyon menő bullshit, amit nyomsz.

Ha igénye van valakinek az intimitásra és intellektuális barangolásra két ember kapcsolatán belül, de ezt nem veszi észre, mert nincs jelen, akkor az illető a felszínes... Aha.

2020. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!