Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szebb voltam tavaly!?

Szebb voltam tavaly!?

Figyelt kérdés

Amikor mások ilyenről meséltek, hogy egy éves változás milyen drasztikus volt náluk, mindig kinevettem őket. Mindidáig. Most láttam tavalyi képeket, videókat magamról és az egész külsőm szebb volt. Létezhet, hogy ennyi idő alatt változtak volna az arcom vonásai?

Tetszik a személyiségem, ahová fejlődött, már csak emiatt sem akarnék olyan lenni, mint tavaly, na meg hogy ha akarnék, se tudnék már.


Hogyan fogadjam el ezt az egész helyzetet?


2020. júl. 19. 05:20
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Kérek egy tavalyi és idei fotót.
2020. júl. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1


Szintúgy

2020. júl. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ha tavalyhoz képest felszedtél 10 kg zsírt, akkor persze, hogy szebb voltál.

De mi változott meg?

2020. júl. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5,5 kilót fogytam, 51 kg vagyok jelenleg. Nem tudom, kisminkelve se látom olyan szépnek magam, mint tavaly.
2020. júl. 19. 07:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy legalább 161 centi magas? Ha nem, akkor már kifejezetten soványnak számítasz, amitől igen, lehet.
2020. júl. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze,ahogy telik az idő,úgy öregszel.
2020. júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyan drasztikus lenne, mint gondolod. Ha szeretnéd, küldhetsz 2 képet és pontosabbat tudok mondani.
2020. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szoli, cigi, hulladék ételek-italok öregítenek...jövőre tán meg sem ismernek...
2020. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!