Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tavaly szerelmes voltam...

Tavaly szerelmes voltam haverom öccsébe ( ( meleg téma ) ) hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sajnos a srác 14 éves és mutogatni kezdte magát, én meg teljesen belezúgtam ezt tudta ö is meg a tesója is akivel barátkozok, ez egy cigány család, engem elfogadnak vagyis a kisebbik a 14éves és a barátom 18 éves is tud róla, de viszont az apjukat nem érdekli ez a téma szerencsére nem feszegeti, de viszont mondják az apja haverjai, hogy meleg vagy? meg ilyenek.. és eléggé kínos tagadom, de hát már nem tudom hova tagadjam, nem látszik rajta, a barátom apja az nem foglalkozik ezzel a témával, de viszont környezetébe mindenki ezt a témát pedzegeti, ilyenkor mi a helyzet? vélemény?

2015. jún. 23. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem mi itt az igazi kérdés,eléggé össze vissza írtad.Ha felvállaltad akkor viselni kell a következményét,mai világban a melegség nem elfogadott,talán a leszbikusságot jobb szemmel nézik.


Barátod apjának a haverjaival minek foglalkozol???

Szard le mást nem tudsz igazából,max ha úgy mész át,hogy tudod nem lesznek ott.


Barátod apja akkor tud róla,hogy meleg vagy?

2015. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Barátom tudja, barátom apja is a 14éves fiú is mert szerelmet valottam neki, itt az igazi gond az lenne hogy akárhányszor ott vagyok jól érzem magam, barátai basztatnak emiatt hogy meleg b,zi stb..
2015. jún. 23. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:

És? Ne foglalkozz vele! Lény büszke arra, aki vagy! Ha te nem vagy az magadra, hogy várhatod el ezt másoktól?!

Ha ők nem fogadnak el a szexuális orientációd miatt, az szerintem az ő szegénységi bizonyítványuk!

Légy az aki igazán vagy! :)

2015. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!