Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A suliba folyton piszkalkodnak...

A suliba folyton piszkalkodnak, cseszegetnek a fiú osztálytársaim nem tudom mi bajuk lehet velem! Tavaly mindenkivel joba voltam. Mit csinaljak hogy békén hagyjanak? 13/l

Figyelt kérdés

2015. szept. 3. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Cumizd le őket! Meglátod békén fognak hagyni! Tavaly én leszopattam egy lányt XD 13/f
2015. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló te egy igazán nagy hulladék vagy, sajnos még vicces sem voltál.


A kérdésre válaszolva pedig szerintem szard le őket, egyszer majd békén hagynak. De semmiképp se hagyd hogy megalázzanak. Szólj vissza neki, esetleg a barátnőiddel.

2015. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Miota szekalnak?
2015. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ne reagálj ha meg végképp sértőt mondtak pofozd fel!!
2015. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Taichi26 válasza:

Velem is volt ilyen és én is 13 voltam akkor. :)

Szólj az ofőnek vagy szülőnek,tanárnak vagy egyszerűen rúgd f*aszon és hagyd ott. :D ;)

Ne vedd őket figyelembe és ha majd megunják,békén hagynak. :)

2015. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanacsokat és évelejetöl szekálnak :(
2015. szept. 4. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem 5-től csezsegettek, tökmindegy kinek szóltam ,a tanárok tökmindegy hányszor mondják nekik hogy nem szabad, ezek nem fogják fel, a szülők meg annyi mondtak hogy "ne foglalkozz vele" de ez kicsit nehéz mikor a képedbe nyomja a redvás nyáladzó pofáját és a tipikus fiatal tini gyökér debil röhögéssel elordítja magát "hé te ribi, sz**tál már néger f***t?" Na ezt napi szinten.
2015. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Semmiképp ne rohanj panaszkodni a szulönek v ofonek. Saját tapasztalat. Legyél határozott rugd tökön őket és mond meg nekik a magadet . V ülj le és beszéld meg veluk h miért csinálják ezt.
2016. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ezek gyerekek. Még magukat sem értik, nem téged.

Egykorúak vagytok. Mivel ők fiúk, erősebbek, eddig - tudat alatt - valamivel magasabb pozícióban képzelték el magukat, mint a lányok. A lányok most elkezdtek serdülni, felnőtté válni, a fiúk pedig még nem. Ez felborította a kialakultnak vélt értékrendjüket, bizonytalanná váltak. A fizikai erőszak nem civilizált, ezért verbális erőszakkal próbálnak egyenlíteni, visszakapaszkodni. Ez persze lehetetlen.

Ki kell bírnotok, amíg ők is elkezdenek serdülni (nem csak testileg, de szellemileg is), akkor ez magától meg fog szűnni.

1-esnek üzenem: Ebben érdeme egyedül a lánynak volt. Neked hálásnak kellene lenned érte. Annál is inkább, mert nem sok hasonlóban lesz részed, ha kiderül rólad, hogy neked csak ennyit jelent.

2017. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!