Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, amikor a sorban...

Mit tegyek, amikor a sorban (például boltban pénztárnál) elém furakodik valaki?

Figyelt kérdés

Szóvá teszitek? Beszóltok? Vagy tűrtök?

Főleg mostanság, amikor ajánlott a másfél méteres távolság tartása, 2-szer is előfordult, hogy valaki beállt elém, és amikor szóvá tettem, még föl volt háborodva, és a szóváltás miatt rosszul éreztem magam, mert a többi vásárló, vagy a pénztáros nyilván nem tudhatta, hogy mi az alapvető probléma. Te hogy reagáltok?



2020. júl. 19. 14:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam. Ti hogyan reagáltok?
2020. júl. 19. 14:31
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
"Elnézést, én is sorban állok."
2020. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es Válaszoló!

Ez egynek jó; van, akinél elég ennyi... Vagy azt mondom, mögöttem van a sor vége. De nem mindenkinek elég ennyi.

2020. júl. 19. 14:35
 4/10 anonim válasza:
82%
Szólok neki illedelmesen hogy én voltam itt előbb. Vagy eltűröm, és tudom hogy én nem vagyok ilyen illetlen!
2020. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Nálam 1* a pénztáros által lett előre engedve egy terhes, mint kiderült, bratyik is. Én meg mozgássérült vagyok, azt sokan t*nak rá. Úgy gondolom, hogy totál fölösleg beszólni, visszaszólni, mert az élet 1* ad, másszor elvesz, azaz van egy rendezőelv az életben.
2020. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Engedd előre.
2020. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Rúgd bokán,vagy lökd neki a bevasárlókocsidat
2020. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy a fejedre szarjanak! Van neked szád is...
2020. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül boríts rá egy doboz ketchupot.
2020. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Illedelmesen kell elküldeni az anyjába!

Hogyan is értem ezt pontosan?


Beállnak eléd, te ezt észreveszed, odamész hozzá és a következőket mondod neki:

- Jó napot kívánok, elnézést kérek a zavarásért, csak annyit szerettem volna megjegyezni, hogy figyelmetlenségből beállt elém az előbb, pedig én már Ön előtt is itt álltam ebben a sorban!

Biztosan csak véletlen volt és nem volt benne semmi szándékosság, ezért nem is haragszom érte, csak kérem, hogy legközelebb legyen sokkal figyelmesebb! Köszönöm szépen!


Erre sokan köpni-nyelni nem tudnak és csak simán hátrébbállnak leszegett fejjel, vagy sértődöttségükben elkezdenek visszaszólni, te ezt elengeded a füled mellett, továbbra is higgadt maradsz és már nyertél is, ő meg kénytelen továbbállni szintén.


Tuti taktika, nekem nem egyszer vált már be és hát nincs is jobb érzés annál, mint amikor kulturált módon tudsz kiosztani valakit, aki megérdemli, mindenféle trágár kifejezés használata nélkül.

2020. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!