Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon nem...

Mit tegyek, ha nagyon nem vagyok jól? Stresszelek és rossz gondolataim vannak? Pszichológushoz se tudok menni.

Figyelt kérdés

Az okok, amik miatt stresszelek:

- Nincsenek barátaim, és sokan utálnak az osztályból nem tudom, hogy miért. Ki is követtek instán sokan és az ismerőseik közül is sokan kivettek. Tényleg nem tudom, hogy miért lehet ez, még pletykálni se pletykáltam senkinek, mivel félek, hogy visszamondják valakinek.

- Van egy barátnőm, aki csak lelki szemetesnek használ, de amikor nekem van valamilyen problémám, akkor sose hallgat meg. Félek, hogy őt elveszítem, és akkor egyedül maradok.

- Van két lány, akik pikkelnek rám, nem tudom, hogy miért. Ők még év elején megvertek és terrorizáltak egy másik lányt, és félek, hogy én következem. Nem tudom magam megvédeni és senki nem védene meg tőlük.

- Osztályon belül két csoport van, és én meg a "barátnőm" külön csoportba kerültünk, mivel nem egy szakra jelentkeztünk. Az óráim 70%-át külön töltöm tőle, és nincs szünetbe senki, aki hozzám szólhatna.

- Rossz szakra jelentkeztem, igazából nem is én jelentkeztem, hanem a szüleim. Utálom ezt az iskolát, a szakot, a tantárgyakat, a tanárokat, és némelyik osztálytársam. Nem szeretek oda járni, minden reggel undorral megyek be.

- Nem volt még barátom és frusztrál, mivel már mindenkinek volt, és hazudnom kellett arról, hogy volt, és hogy csókolóztam már.

- Úgy érzem, hogy kényszeres hazudozó vagyok, még saját magam is elhiszem néha a hazugságaimat, és nem is tudom magam kontrollálni. Az okot azt hiszem, hogy megtaláltam: unalmas az életem és hazugságokkal akarom érdekesebbé tenni. Legalábbis én erre tippelek.

- Bolond is vagyok, legalábbis én annak érzem magam, mert nem a valóságban, hanem a fejemben lévő kitalált világban élek már 5-6 éves korom óta.

- Csúnya arcom van, ami ráadásul nem fotogén és nem szimmetrikus, és az elkapart pattanások hegei mind ott vannak az arcomon.

- Nem vagyok menő, egy kis lúzer vagyok, nem tudom magam megvédeni, nincs egyéniségem és stílusom, nem vagyok szép és nem élek, csak vagyok.


2020. júl. 21. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz pszichológushoz menni?


Van, akivel Skyp-on keresztü is beszélhetsz [link]

2020. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!