Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy őrzöd meg a mentális...

Hogy őrzöd meg a mentális egészséged egy ilyen ellenséges, beteg és gonosz világban manapság?

Figyelt kérdés
Mennyire tudsz jóindulatú maradni másokkal?

2020. jan. 22. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem látom ilyen rossznak a világot, főleg a saját környezetemben.
2020. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

Az, hogy milyennek látod a világot, nagyrészben saját magad "tükörképe".


Én például egyáltalán nem látom ilyennek. Igaz, nem hergelem magam mindenféle politikai hírekkel, adok-kapokkal, és nem mást hibáztatok, ha valami nem tökéletes az életemben. Hanem teszek azért, hogy jobb legyen.

2020. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

- nem rongálom magam horrorfilmekkel, pszichothrillerekkel meg hasonlókkal

- no facebook

- menekülök a reklámok elől

- igyekszem rendszeresen kialudni magam

- hajlandó vagyok kommunikálni másokkal, nem csak megpróbálom kitalálni, hogy mi lehet a fejükben (ami fölösleges stresszforrás)

- igyekszem úgy bánni másokkal, ahogy szeretném, ha velem bánnának

2020. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Pontosítok: CSAK olyanok válaszoljanak, akikkel hasonlóan rossz dolgok történnek.


A többiek válaszadás helyett lapozzanak másik kérdésre!!!

2020. jan. 22. 21:23
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

"egy ilyen ellenséges, beteg és gonosz világban manapság?"


- Pont ezért maradtam jó indulatú másokkal.. Mert tudom mennyit tud számítani egy apró kedvesség is, ha xar napja van az embernek.

2020. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
4: Történnek rossz dolgok, de akkor sem vagyok ilyen negatív.
2020. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
42%
A harmadik válaszolónak annyira de annyira igaza van! Annyival egészíteném ki: én sokat utazok és sok embert ismerek meg. Ezek persze felszínes ismeretek, de pozitívak legalább. :)
2020. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"akikkel hasonlóan rossz dolgok történnek"

Mindenkivel történnek rossz dolgok - csak vannak, akik a jókat is észreveszik, és helyükön kezelik a rosszakat: attól, hogy vannak rossz dolgok a világban, még nagyon is szép az élet.


"A többiek válaszadás helyett lapozzanak másik kérdésre!!!"

Ezt nem te szabod meg. :) Egyébként meg miért nem próbálsz inkább azoktól tanulni, akik máshogy látják ugyanazt a világot, mint te?

2020. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

5-ösnek: igyekszem én is jót tenni másokkal. De nekem nem segít senki általában. :/


Sajnos látom, hogy olyan is válaszol aki nem tudja értelmezni a kérésem. Az ő válaszukra nem kívánok pazarolni az időmből.


Előnyben még mindig azok, akiknek meglett az ált. isk. 8 osztály és tudnak olvasni, sőt, még értelmezni is! :)

2020. jan. 23. 21:17
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"igyekszem én is jót tenni másokkal"

Én is veled. Csak nem hagyod. :)

2020. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!