Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez hogyan szokás Vaterán? Még...

Ez hogyan szokás Vaterán? Még csak most regisztráltam, nem értek hozzá.

Figyelt kérdés
Megvettem ma valamit fix áron. Rögtön utána írtam az eladónak egy e-mailt, amiben megadtam a telefonszámomat is, e-mail címemet is, nevemet, stb. Erre az eladó még semmit sem reagált. Ezzel kapcsolatosan kérdezném, hogy nekem van-e még egyéb tennivalóm, vagy szimplán várjak most, amíg jelentkezik?

2020. júl. 23. 21:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, időközben jelentkezett, és ma le is zongoráztuk az egészet. Nagyon elégedett voltam, szerintem fogom még használni az oldalt. :) Úgyhogy tényleg érdemes lesz áttanulmányozni a szabályokat.
2020. júl. 24. 15:13
 12/21 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként tényleg megjött a visszajelző e-mail, amiben a telefonszám is benne volt, csak nekem is spam-be tette, és ezért nem vettem észre. :$
2020. júl. 24. 15:17
 13/21 anonim ***** válasza:

10: Ez stimmel, nekem a 2014 október az nem régen a vaterás éveimhez képest.

Nekem az előtt voltak olyan eseteim, ahol szükség lett volna erre a funkcióra, de nem volt.

2020. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Köszi, kérdező, hogy visszajeleztél és örülök, hogy sikerült a válaszaimmal azt az időszakot "átvészelned", amíg jelentkezett az eladó.

Csak zárójelben mondom, hogy ha hétfőn jelentkezett volna csak, még az is belefér a keretbe, a szabályokba.

Akkor jó, hogy említettem a spamot is :-)


Megmondom őszintén, hogy régen nem szerettem a Vaterát, de mostanában egyre tűrhetőbb kezd lenni. Most is vannak még olyan dolgok, amik nem túl jók, változtatásra szorulna, de azért lényegesen jobb lett.


Örülök, hogy az adásvétel is jól sikerült.

2020. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nekem simán belefér az is, ha egy hétig nyaral, és csak utána jelentkezik. Csak az érdekelt, nem én mulasztottam-e. :) Nem tudtam, nincs-e itt esetleg olyan íratlan szabály, hogy telefonálni kell, vagy mit tudom én. :D
2020. júl. 24. 16:16
 16/21 A kérdező kommentje:
Nekem kicsit átláthatatlan még az oldal, de igyekszem megtanulni. Alig találtam meg, hol lehet értékelést írni, ahhoz is a leírás kellett. Kicsit el van dugva ez az opció szerintem. :D
2020. júl. 24. 16:17
 17/21 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy ha nem jelentkezik az eladó, annak azért általában oka van.

Egyszer úgy jártam, hogy reggel felkeltem, de már délelőtt nagyon szédültem és 2 napig nem bírtam felkelni az ágyból, mire elmúlt. Akkor még nem voltak okostelefonok, hogy az ágyból is tudtam volna nézni az emailjeimet. Nos, a harmadik napon emailek tömkelege fogadott, amiben először jelentkezett a vevő, aztán, mivel nem válaszoltam, elkezdett írogatni, a végén már azzal fenyegetett, hogy feljelent, amit baromira nem értettem, mivel semmilyen adatot nem kapott, nem utalt, pénze nem volt nálam, szóval nem értettem, mi miatt akar feljelenteni? :-( Az ember már beteg se lehet nyugodtan... :-( A végén nagy nehezen lenyugodott, de nem volt könnyű parti.


Egy másik alkalommal viszont én voltam a vevő, az eladó nem jelentkezett vagy 4-5 napig, de én nyugodt természetű vagyok. a végén előkerült és bocsánatot kért, ugyanis hamarabb megindult a szülés, mint ahogy ki volt írva.


Még egy eset: olyan is volt, hogy 1 teljes hétig!!! nem volt az utcánkban internet, valamit karbantartottak és eltolták a melót.

Vagy egy hatalmas viharnál belecsapott a villám a közeli házba és az összes számgépnek a környéken tönkrement a hálózati kártyája - az is napokba telt, mire megcsinálták, a szám.gépes boltban elfogyott az összes hálókártya :D

Szóval számtalan oka lehet annak, ha nem jelentkezik az eladó - nem feltétlenül az, hogy át akarja vágni a vevőt. Nem rád írtam, kérdező, csak sokszor olvasok itt ilyent.

2020. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Persze, nem is gondoltam, hogy át akar vágni. :) Csupa pozitív értékelése volt már. Én is adtam most egyet.
2020. júl. 24. 16:21
 19/21 anonim ***** válasza:

"Kicsit el van dugva ez az opció szerintem. :D"


Szerintem is, de az a helyzet, hogy az értesítő emailben, ahol az eladó adatait megkapod, benne van, ha kicsit lejjebb tekersz, hogy


"Kérjük, ne felejtsd majd el értékelni az adásvételt, amellyel aukciós partneredről alkotott véleményedet, tapasztalatodat oszthatod meg a többi felhasználóval.

Visszajelzést az Értékelések > Nem értékelt oldalon keresztül tudsz készíteni a fiókoddal kapcsolatos adásvételekről."


És ha a Nem értékeltre rákattintasz (az értesítő emailben), akkor odavisz az értékeléshez - már ha be vagy jelentkezve.

2020. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igen, úgy sikerült végül. Csak először logikusabb helyeken (pl. Eladó adatlapja) kerestem.
2020. júl. 24. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!