Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez hogyan szokás Vaterán? Még...

Ez hogyan szokás Vaterán? Még csak most regisztráltam, nem értek hozzá.

Figyelt kérdés
Megvettem ma valamit fix áron. Rögtön utána írtam az eladónak egy e-mailt, amiben megadtam a telefonszámomat is, e-mail címemet is, nevemet, stb. Erre az eladó még semmit sem reagált. Ezzel kapcsolatosan kérdezném, hogy nekem van-e még egyéb tennivalóm, vagy szimplán várjak most, amíg jelentkezik?

2020. júl. 23. 21:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Azért van logikus hely is: belépsz a Vaterára, jobbra fent Fiókom/Személyes menü és akkor kihoz egy csomó mindent, többek között ezt is, balra fent:


Vásárlás - Eladás - Fiókom - Üzeneteim


Nos, itt a Vásárlás fülre rákattintva láthatod az éppen licitálás alatt álló dolgokat, de a megvásároltat is, és itt van az értékelés leadása is.

Meg máshol is, de most nem bonyolítom tovább a dolgokat :D


Vannak 1 ft-ról induló aukciók is, amiknél néha nagyon jó dolgokat ki lehet fogni - néha meg az utolsó másodpercekben elszállnak az árak :-)

2020. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!