Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolnak, vagy...

Miért nem válaszolnak, vagy írnak egyáltalán lányok nemzetközi levező oldalon?

Figyelt kérdés

Regisztráltam, hogy talán itt majd összebarátkozhatok pár külföldi lánnyal azokból az országokból, amik érdekelnek, aminek a nyelvét szeretném gyakorolni, de senki nem válaszol, csak fiúk/férfiak.

Ők egyébként kifejezetten kedvesek. Viszont a lányok egyáltalán nem írnak vissza... megnézik az adatlapom, az üzenetet és annyi.

Raktam ki képet, hogy talán akkor nagyobb bizalommal lesznek, de nem sokat változott.

Kb. velem egykorú lányoknak írok, én is lány vagyok, szóval nem értem. :D


Valakinek van ötlete, tapasztalata, hogy miért lehet ez?



2020. júl. 26. 01:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4%
En is csak ellenkezo nemunek valaszolok. Ez van 😉
2020. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Amugy valaki, aki jartas az interpal hasznalataban, irna nekem? Lenne par kerdesem az oldal altalanos mukodesevel kapcsolatban :) Most regisztráltam és elég elveszettnek érzem magam.


f25

2020. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is használtam az interpals-t és most a tandem-et, és kb. ugyanez :D Én is lány vagyok és alapvetően nem a nemek alapján szoktam válogatni, hanem megnézem az adatlapot, érdeklődés, nyelvek stb., de azért lányként szívesen beszélgetnék lányokkal is, mert azért az mégis más. Viszont szintén nagyon nagyon ritka, hogy visszaírnak. Nekem is igazából többnyire csak fiúk szoktak írni, sőt, talán egyetlen egy lány volt közöttük és a többi mind fiú. Nem tudom, én is arra gondoltam, hogy sokan ismerkedni akarnak csak vagy esetleg a fiúk bátrabbak, nem tudom.
2020. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert rengeteg levelet kapnak a lányok, úgy egyáltalán a nők. Eszméletlen mennyiséget. Ha a profilod jó, a másik amit tehetsz, hogy a lányok oldalán találsz valami közös pontot, érdeklődést, amiről elkezdesz írni, érdeklődni, mert máskülönben egy leszel a sok HEllo how are you stb. egyforma levelek közül, írj valami kapcsolódást, tartalmat.
2020. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!