Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az utcán kirabolnak már...

Ha az utcán kirabolnak már sehogyan sem védhetem meg magam?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen történik. Dunakeszi Göd Vác és környéke. Az elmúlt 1 hónapban már a 8.

Amiket tapasztaltam az elmúlt 1-2 évben:


ha gázpisztollyal véded meg magad- garázdaság

paprikaspré- súlyos testi sértés

megütöd- szintén súlyos t.sértés.

gumilövedékes gázpisztollyal meglövöd- súlyos testi sértés és gyilkossági kísérlet.

Ezzel szemben:

beviszik a támadót, kihallgatják, 2 napig fogdában van és elengedik. Ennyit erről.



Ennyit ér egy áldozat élete? Honnan tudjam, hogy a következő pillanatban nem fog-e megkéselni??? fél éve az történt!!! Nem hitte el a támadó, hogy nincs nála telefon és megkéselte. A nő elvérzett.


Álljak egy helyben pakoljak ki neki? Buksiját ne simogassam meg?


Addig nem védhetem meg magam amíg belém nem vág? Vagy már sosem?


2020. júl. 27. 19:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%

Ha te így tapasztalod, akkor a rendőröknek mond azt, hogy te vagy a támadó;)

A gumis pisztolyt is az áldozaté volt csak magára lőtt:DDD


A bűnügyekben úgy vallj, hogy neked legyen jó, az igazság az más lapra tartozik;)

2020. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Fujd le a tamadot es ugy verd meg,h ne mozduljon. A rendorseget felesleges hivni,mert ugyse szolgaltat igazsagot. Menekulj el a kornyekrol. Legyen nalad vascso,aprika spre,rugosbicska ,stb. Tamadas eseten torold meg a mocskot,kulonben sokasodni fognak a tamadasok.
2020. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

17 A paprika sprayt csak otthonvédelmi eszközként lehet használni Magyarországon, utcára kivinni tilos (nehogymár meg tudd védeni magad)

22 Vascső,paprika spray,rugós kés szintén tilos kategória csak otthonvédelmere használható

Mondom, hogy Orbanisztánban minden tilos.

Csak a kérdés az, hogy akkor hogyan és mivel védjem meg magam, ha már egy rohadt gázspray miatt is engem fognak a rendőrségen cseszegetni...

2020. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!