Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gazdagoknak milyen hobbijaik...

A gazdagoknak milyen hobbijaik vannak és hol?

Figyelt kérdés

Csak érdekel, mert egyet sem ismerek. Gondolom a golf és a bulizás, persze nem Rióban meg Ligetben, hanem ahol Moet, Dom Perignon, meg az a pókeres jelű pezsgő van.


Ezen kívűl értelmiségi helyekre járnak, mint az opera és színház? Vagy hova?



2020. júl. 27. 23:16
1 2
 1/19 anonim válasza:
35%

Szerintem less bele a Feleségek luxus kivitelben c. sorozatba ott belátást nyersz az életükbe.


Lehet drámás, de megéri

2020. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Több ismerősöm is ilyen életet él.

Mindegyiknek vállalkozása van vidéken birtoka ott élnek általában családostul.

No stressz neki általában horgásztó mindegyiknek van a telkén.

Ha elmegyek hozzájuk grillezés minden kaját maguk csinálnak ilyenkor feleségek péksütiket csinálnak.

Nagyzolásnak semmi nyoma egyszerű ruhákban járkálnak.Autók se annyira feltűnőek.

Jobbára magyarban nyaralnak csak egyről tudok csak aki külföldre megy mindig nyaralni.

Ugyanennek hajója is van többinek nincs.

De jellemzően egy anyagi szinten élnek.

2020. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1 paródiákból megvan, de az megrendezett, meg nagyon buták benne az emberek. félek, hogy agysorvadást kapok :D


2. # nem is vagyok nő te géniusz.


3#Videéken merre? Persze csak kábé kérdezem, nem pontosan. Mert az Alföld is vidék, mégis akkor ott a szegénység, hogy csak néz az ember. És mi a hobbijuk? Oké, hogy grillezés, de nem szoktak kimozdulni nyaraláson kívül?


Én a teniszt tudom, hogy szeretik a gazdagok, meg a squasht. Sose próbáltam még ezeket, nem is vagyok az, csak kíváncsi vagyok.

2020. júl. 27. 23:26
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Rallyzni szoktak terepjárókkal motorozni szintén cross motorokkal.

Néha bicikli túrára elmennek 40-50 korosztály szóval nem öregek.

Egyik se teniszezik.

Alföld közepe.

Itt a sok szegény között azért feltűnőek.

De amúgy egyik se hivalkodó egyszer nem hallottam egyiktől se mekkora emberek pedig azok.

Tudják róluk akik ismerik.

Akik meg nem azok majd megismerik őket ha a környékre költöznek.

Sokszor járnak normál kocsmákba inni hétköznapi haveri társaságuk van.

Egyik rokonom innen ismerem a többit is.

2020. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Pestet nem szeretik? Itt több a lehetőség. Bár, az igaz a levegő meg rosszabb.
2020. júl. 27. 23:34
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Autóversenyzés, golf, baseball.
2020. júl. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor szeretik azokat, amikhez nagy terület kell. Kár, hogy kis telkem van, baseball pályát nem lehet rárakni, max röplabdát xD
2020. júl. 28. 00:49
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

Persze, hogy kell a nagy terület. Valahol el kell férni a titkos laboratóriumnak, ahol emberkísérleteket végeznek, meg a kiesettekkel rendezett hajtóvadászatoknak is kell a hely. A hús persze megy a grillpartira, ezért készítik maguknak. :)


Élvezik a szabadidőt egyébként, kell is a jó rekreáció azon a nehézségi fokon, amin munkaidőben üzemel legtöbbjük. Emberenként eltérő, mi marad meg a rengeteg kipróbálható kikapcsolódás közül. Mivel ők tesznek azért, hogy jó legyen, és a lehetőség anyagilag is adott, sokmindent kipróbálnak, még ha tanulni is kell hozzá. Azért a sima természetjárást és a szabadtéri tevékenységeket nem sok hobbi üti, de olyan is van nyilván, aki tolja a gémet ezerrel, vagy órákig elvan kedvenc hangszereivel.

2020. júl. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ott a Takarék elnöke Vida József, ő pl lovazik, fogathajtó versenyekre jár, de van amelyik vadászni szokott, esetleg motorozni, motoros túrákon résztvenni, vitorlázni, síelni. Vagy a haverom főnöke, előszeretettel jár Maldívra búvárkodni.
2020. júl. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Búvárkodás, kitesurf, siklóernyőzés, ejtőernyőzés, vitorlázás (levegőben, vizen), golf, rally, lovaglás, síelés, snowboard, wakeboard.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2020. júl. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!