Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amikor nem kellenek senkinek,...

Amikor nem kellenek senkinek, ami érthető, mert sehogy nem néznek ki, akkor adják magukat. Amikor már jól néznek ki, nem adják magukat, mert tartogatják a gazdagoknak. Mi lenne egyszer, ha akkor adnának magukat, amikor van fenekük, mellük?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Adják, adják, csak nem neked.
2019. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha normális nőre vágynál és nem olcsó ribizlikre? Neked ez érték? Mi ebben az érték? Egy normális nő értékesebb.
2019. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ehhh...
2019. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
elfelejtetted odaírni hogy a "szép nők"
2019. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy bombanő mit ad? Szexet pénzért cserébe jó külsővel.

Egy normális nő mit ad? Szeretetet,elfogadással és nem nézi az anyagi dolgaid. Gondold már végig.

2019. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazad van. Sajnos akinek jó teste van, az már nem lát a beképzeltségtől. Nem tartom magam tökéletes férfinek.

De a normális nő általában sehogy nem néz ki, ezért normális és nem válogat annyira, mert meg sem teheti.

Viszont én sem nézek rosszul, annyira nézek már ki, hogy legalább egy olyan nő legyen mellettem, akinek feneke! van, ha még melle nincs is. De már az is elvan szállva magától.

2019. aug. 6. 17:58
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésed olvastán én megadom magam! Tiszta röhej a felfogásod.
2019. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kifelejtetted a bombanő szót a kérdésedből.

Mindenesetre hogy évek óta csinálod itt ugyanezt a hisztit, azzal csak azt bizonyítod hogy a nőknek jó oka van messzire elkerülni téged. És ennek semmi köze az anyagi helyzetedhez...

2019. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kimagyarázhatsz dolgokat. Kapaszkodjál csak a már kiírástól függetlenül lévő, előzőleg is megtörtént problémában. Előtte mi volt a gond? Ezek a dolgok már megvoltak előtte is. Előtte egyszerű a lepattintás, amikor megtörténik a kritika, akkor meg arra fogjuk rá? Tipikus női védekező mechanizmus.
2019. aug. 6. 18:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, miről beszélsz. Nem vagyok gazdag, a volt barátnőmnek igen nagy mellei vannak, feneke is, és adta magát.
2019. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!