Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy magyarországon élő...

Ha egy magyarországon élő nőnek van egy több mint egymilliárd forintos háza akkor ő gazdag ?

Figyelt kérdés

2020. júl. 29. 13:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
anyagilag annak számít magyar viszonylatban.
2020. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Tudod mi a legeslegnagyobb gazdagság? Amikor szeretik az embert, nem a pénzéért, nem a rangjáért, nem a titulusáért, hanem önmagáért-minden emberi gyarlóságával együtt, és ha nincs ott ezekkel az emberekkel, akkor hiányzik nekik, és várják amig be nem lép az ajtón a legkisebbtől a legnagyobbig.


Ez a valódi gazdagság.

2020. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Hát biztos a férje pénzéből van 😅
2020. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3 as nem a férjétől van ,nincs és nem is volt férje , a szüleinek legfőképp az apjának köszönheti
2020. júl. 29. 13:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarorszagon a felso 5%ban vagy ha van 75millio forint sajat vagyonod (nem hiteles tul ertekelt haz hanem olyan amiert egy heten belul kapsz 75millio forintot). 1milliardal meg biztos, h a felso 0.5%ban vagy.


Mas kerdes h valoban 1 milliard likvid vagyon-e, az a haz mert gyanitom nem.

2020. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom hogy miből foly be nekik ennyi , de azt tudom hogy a ház maga alsó hangon megvan egymilliárd tehát ha gyorsan el akarnák adni akkor is egymilliárd ért megtudnák hirdetni és gyorsan el is tudnák adni az más hogy egy ilyen értékű ingatlan még bőven áron alul is hónapok vagy akár évek mire megveszik ügye
2020. júl. 29. 13:32
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy én mindenkinek nyomtam a zöldet nem tudom melyik kretén pontozott le titeket
2020. júl. 29. 13:34
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem irigylem a hölgyet, mert nem lehet neki könnyű az élete.
2020. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8 as, szerintem ő boldog legalábbis állandóan utazgat szereti az állatokat meg ilyesmi nem tűnik olyan szomorúnak már amennyit látni belőle , az üzleti dolgokban nem tudom mennyire van benne
2020. júl. 29. 13:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az egész életét úgy kell leélni, hogy ha normális emberkéket akar maga körül, hogy éveken keresztül titkolnia kell, és be kell préselnie magát egy szerepbe, ha nem akarja, hogy a hiénák körbevegyék, akik csak a pénzéért vannak ott, és egyéb érdekük miatt-de nem érzés miatt..

Nem egy jó élet ez és borzasztó hosszú időbe telik, hogy kiderüljön egy emberről, hogy érdemes arra, hogy magad mellé engedd, vagy nem.


A jóban mindenki mindenkinek a cimbije, de a bajban a cimbik eltünnek-ezért az ilyen cimbiket közel sem szabad engedni.

2020. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!