Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem akarta engedni,...

Miért nem akarta engedni, hogy telefonnal fizessek? Nincs a dolgozoknak valami tájékoztatás erről a dologról?

Figyelt kérdés
NFC-s telefonom van szóval ha tudok OTP Simple-lel szoktam fizetni. Mentem a az egyik L betűs multiban és mondtam, hogy kártyával fizetek. Ilyenkor eddig legtöbbször csak oda tartottam a telómat aztán pityent és kész is, mint a kártyánál. Most viszont egy eddig számomra ismeretlen idősebb nő volt a pultban mikor elindultam a terminál felé telefonnal gyorsan elfordította azt maga felé. Lefagytam nem is értettem most mi van. "Mit akarsz maga azzal? Az nem bankkártya." Elmondtam neki, hogy nem de olyan mintha sima kártyás fizetés lenne. "Hát itt így biztos , hogy nem fogsz ügyeskedni!" Megint nem értettem. "Kártya, készpénz, utalványos vagy visszapakolás lehet választani!" Nem értettem a helyzetet erre mondta apám, hogy teljesen sarki ABC-s néni hangulatú a "néni". Elkezdett nekem okoskodni ekkor már nekem is teli volt a tudatom vele. Oda jött a boltvezető/menedzser aki meg szó nélkül oda fordította a terminált és mint meg tudtam "Irént" szigórúan magázva. Elküldte a raktárba majd kasszást kért. lehúzta megint a termékeimet és fizettem nála majd eljöttem, ilyen eddig még nem volt velem. Olyan volt, hogy megkérdezték milyen ez a telefonos fizetés dolog de fentakadásom soha nem volt még vele.

2020. júl. 30. 16:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
27%

#8

Eddig akármi hasonló mütyürt tartottam magamnál külön, előbb-utóbb elkallódott...

Miért lenne nehéz farmerzsebből kirántani? Láttál már női nadrágot, hogy milyen zsebek vannak rajtuk? :DD

2020. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
#10: Nem vagyunk egyformák. A zsebeimből folyton mindent kirántok. Míg a tárcámra vigyázok. A táska legalján van, a táska cipzáros, még soha semmit nem hagytam el belőle, és nem is loptak ki belőle semmit.
2020. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem is tudom, talan aki odaultette a not, annak kellett volna elmagyaraznia, hogy ilyen is lesz. Agyrem. Akkor ne fogadja el az uzlet, de igy ciki.
2020. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, úgy tűnik. Ilyen velem sem fordult még elő, de én is néznék nagyot, mert a pénztárcám mindig a kocsiban/táskámban tartom.
2020. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
17%
Ti tanithatatlanok vagytok. És ha kitépik a táskád a kezedből akkor megint csak oda minden. Nekem ellopjak a tárcám mondjuk, ok bukok 5 ezret. De megmarad a bankkartya meg az iratok. Nektek meg oda minden, és mehettek intezkedni új iratokat meg kártyát letiltani, mondjuk azt lehet telefonon de akkor is. Ennyi a különbség.
2020. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%

#15: És ha leütnek, és kiveszik a zsebedből a kártyádat?


Ember legyen a talpán, aki a vállamról letépi a táskát! 😂


De miért nem lehet elfogadni, hogy valaki mást tart biztonságosnak?

Nem mellesleg full nyugis kisvárosban élek... De ismerek olyat, akit azért kaptak el, mert piacon, buszokon farzsebekre vadászott, észrevétlenül, profi módon. Telefon, bankkártya, kp...

2020. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

Hallod nálam (pultos vagyok) apple watch-al akartak fizetni.


Gondolom tudjátok hogy néz ki amikor valaki felemeli az öklét, letűri az inget, hogy ő fizetne.

4-5 éve még én is azt hittem pofán akar verni 😂😂😂


Néninél kicsit lassú a szoftver, sztem nem baj ha óvatos.

2020. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg még nem tudja mi ez, általában csak beültetik őket a kasszába egyszer elmagyarázzák a gépet aztán hajrá. Ha ennyire régimódi mondtad volna, hogy van egy kecskéd cserébe.
2020. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%

#

De áruld már el, hogy hol kéne az embernek tárolnia a cuccait, ha nem a táskájában amit azért vett hogy tárolja benne a cuccait?? :DDD

2020. júl. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#15-nek ment
2020. júl. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!