Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindennap kimozdultok ebben...

Mindennap kimozdultok ebben az időben is valamerre, vagy vannak napok, amikor egész nap otthon vagytok (munka után)?

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy is. Örülök, ha meló után végre itthon lehetek. Nem azért vettem a nyakamba 20 év hitelt, hogy aztán 1 percet se tölthessek a házamban.
2020. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Majd ha bejön az ősz, október fele sétálgatok. Nyáron menjen a halál ki.
2020. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Minden nap minimum 3x el kell vinnem a kutyat setalni, hidegben-melegben, esoben-szelviharban, masnaposan-faradtan :) Szoval igen, minden nap kimozdulok.
2020. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Hétköznapokon nem voltam soha igazán kimozdulós. De tervezem felhozni a biciklit vidékről meg néha el kellene járni túrázni munka után is akár rövidebbekre, csak itt a környéken mint mozgás.


Igazából mindig a hétvégékre gyúrtam, akkor megyek nagyobb 30+ km távokra meg néha már péntek esti túrákra is.

2020. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Otthonról dolgozom, nem bírom a meleget se a napsütést, ezért csak 2-3 naponta a boltba biciklizek el. Hűvösebb időben szoktam sétálni vagy a parkban jógázni de 30 fok az már nekem halál. Az egyetlen ami miatt kimozdulnék, a kutya de az sajnos még nincs.
2020. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mindig otthon vagyok.
2020. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Munka után? 8-20 dolgozok, este 9 óra még beugrok hazafelé bevásárolni, fél 10 vacsora, 11 körül lefekvés, 6 kor kelek.
2020. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Többet szeretek otthon lenni, mint nyüzsögni, mert magamnak való vagyok, a pörgés, tömeg kikészít, az emberek között lét leszív.


Amióta dolgozom, a nyár annyiból más, mint a többi évszak, hogy zöld minden és hosszúak a nappalok, cserében leesik a vérnyomásom a melegtől és maradnék a légkondis lakásban, irodákban.

2020. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És az nem gond esetleg nektek, hogy huszonévesen még épp időben vagytok/lennétek/lettetek volna hogy bulizzatok ezerrel, míg mondjuk idősebb korban (40 felett) már kiöregedtek ebből és felejthetetlen élményeket halasztotok el?
2020. júl. 31. 17:08
 10/11 anonim ***** válasza:

A buliban mi a felejthetetlen élmény? :D


Hadd döntsem el, nekem milyen élményekre és ingerekre van szükségem.

2020. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!