Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen jogon kényszerítenek...

Milyen jogon kényszerítenek feketék ártatlan embereket arra ,hogy térdeljenek le előttük és csókolják meg a cipőjüket?

Figyelt kérdés

Ha nem teszik, megverik-megölik őket. Mármint feketék a fehéreket.

Le kell térdelniük.

Ezt olyan feketék teszik akiknek közül sincs a rasszizmushoz, sosem volt részük benne, olyan fehér emberekkel akik életükben egyszer nem voltak rasszisták, vagy ítéltek volna el fekete embert csak azért, mert nem fehér..


És ez megy most a világon. Ez el van fogadva? Ne térdeljen le senki!


"Szégyelje magát az aki térdeltet és az is aki letérdel! Egyik ember sem alacsonyabb vagy magasabb a másiknál."


"Egy szinten állva kezet fogni. azt lehet. a megegyezés jelképe!!!


Nem a behódolásé :("


Teljesen egyetértek!


2020. aug. 1. 02:49
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ez olyan szomorú, hogy egyáltalán létezik ilyen ember, aki így bánik egy másik emberrel. Közben meg ez is rasszista. Térdeljen le a fehér ember a fekete előtt? Általánosítás és rasszizmus! a ku klux klán bűneiért a szomszéd marika néni nem tehet semmit! De azért ő is térdeljen le :(
2020. aug. 1. 02:51
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Még mindig nem találtál egy német fórumot? Szomorú...
2020. aug. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

Nehogy azt hidd, hogy ez a valóság!!!

Valaki készített egy videót FEHÉR EMBEREKKEL, néhányat átsminkeltek feketévé.

Ellenpropaganda a bevándorlókkal szemben.

2020. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

2: ez mégis hogy a francba jön ide?

3: hát elég érdekes az állításod. Jó pár százezer dollárba került biztos. amikor rendőrautóket törnek, zúznak stb, meg követzik a rendőrt stb.

Pedig csak egy országosan elfogadott módszerrel tartott a földön egy bűnözőt..

Érdekes a texasi terroristát amikor a 90-es években elfogták senkit nem érdekelt, hogy a feje víz alatt volt, mert egy tócsában kapták el.

2020. aug. 1. 13:46
 5/21 anonim ***** válasza:

Kitartok amellett, amit fentebb írtam, de nem akarom a nézetem rád erőltetni. Te dolgod.

Az is lehet, hogy nem ugyanazt láttuk. Amit én láttam, azon Ferenc pápa csókolja meg földre hajolva egy sötét bőrű férfi lábbelijét, utána nem parancsszavaknak tetsző utasításokra sorra mennek a fehér emberek (férfiak, csinos nők) a feketék utcai bakancsát csókolgatni. Na, ezt add össze papír és ceruza nélkül...! Én erre a szitura írtam, amit írtam.

2020. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az más. Az egy kamuvideó. Én a valóságról beszélek. Ami normál telefonos utcai felvétel.
2020. aug. 1. 14:24
 7/21 anonim ***** válasza:
Más kultúra..
2020. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Még így sem tartom hitelesnek a felvételt. Hallottál ilyenről a rádióban, tévében, újságokban? Hol lehet ekkora a "fekete terror", amit a fehérek csak úgy eltűrnek, mert kényszerítve vannak? Sehol a Földön. Rongálás, randalírozás van az utcán, amire rájátsszák a cipőcsókolást. Mindez filmes trükk, hidd el.
2020. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező lassan fehérgyűlölő leszek kifejezetten miattad.
2020. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
2020. aug. 1. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!