Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen jogon kényszerítenek...

Milyen jogon kényszerítenek feketék ártatlan embereket arra ,hogy térdeljenek le előttük és csókolják meg a cipőjüket?

Figyelt kérdés

Ha nem teszik, megverik-megölik őket. Mármint feketék a fehéreket.

Le kell térdelniük.

Ezt olyan feketék teszik akiknek közül sincs a rasszizmushoz, sosem volt részük benne, olyan fehér emberekkel akik életükben egyszer nem voltak rasszisták, vagy ítéltek volna el fekete embert csak azért, mert nem fehér..


És ez megy most a világon. Ez el van fogadva? Ne térdeljen le senki!


"Szégyelje magát az aki térdeltet és az is aki letérdel! Egyik ember sem alacsonyabb vagy magasabb a másiknál."


"Egy szinten állva kezet fogni. azt lehet. a megegyezés jelképe!!!


Nem a behódolásé :("


Teljesen egyetértek!


2020. aug. 1. 02:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ez konkrétan a legviccesebb videó amit jó ideje láttam 😄😄

kössz hogy megosztottad

2020. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ennek van egymásik változata, ahol a gerices fehér ember kezet akar fogni a gerinctelen féreg feketékkel akik később megölik. A youtube tiltotta, így hiába osztom meg :(
2020. aug. 1. 17:04
 13/21 anonim ***** válasza:
10) amúgy ez egy tök szép gesztus. Nem tudom mi a problémád vele. Nem látszik rajta, hogy kényszerítve lennének. Alázatosan bocsánatot kérnek a szemét rassz társaik miatti több év elnyomás es kirekesztes miatt.
2020. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Mégis gerinctelenek. ÉN nem fogok bocsánatot kérni azért, mert a szomszédom megölt egy feketét..

Ugye érted miről beszélek?

Ha a fehérek fele rasszista, az még nem jelenti az, hogy a másik fele is az.

Antiszemitizmus és rasszizmus amit a feketék művelnek.

Amit a videóban látsz az "szép", de agerinctelen. amúgy meg ha nem teszik akkro a feketék megverik őket.

2020. aug. 1. 17:07
 15/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne csinálj már magadból cirkuszbohócot!

A közölt linkben hol van a kérdésedben leírt letérdepelés és cipőcsókolás a feketék előtt?

2020. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

azon a linken sehol. Leírtam. A youtube letiltotta az összeset ahol térdeltetnek. facebookon van, hogy valaki megoszt párat és jéé egyből kap 30 napos tiltást..

Nem gondolod, hogy kicsit el van hallgattatva ez a dolog? Vannak rokonaim akik kint élnek amerikában. Ha ők úgy élik meg, hogy rettegnek az utcára lépni, rettegnek, hogy mikor kötnem beléjük és mikor hurcolják meg őket, akkor kinek higgyek? Annak aki sírva hív föl, hogy másnap már lehet, hogy nincs háza, emrt a porig rombolják, vagy a híreknek ami békés tüntetésnek álcázzák?

2020. aug. 1. 18:47
 17/21 anonim ***** válasza:
63%

Az teljesen rendben van, ha a Youtube letiltott egy ilyen - a valósággal nem összeegyeztethető - videót. Jól tette.

Nekem is élnek rokonaim az USA-ban (Texas és az USA északi részén, ismerőseim pedig New Yorkban), semmi ilyesmiről, hogy feketék letérdepeltetik a fehéreket és csókoltatják a bakancsaikat, nem hallottak. Zavargások és fehérek (rendőrök!) inzultálása megtörténik. Részemről a Veled való véleménycserét befejeztem. Köszönöm, ha megértesz!

2020. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg kamu videókat tiltottak le. Nem kell minden szart elhinni.
2020. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is vannak rokonaim Kaliforiniában, semmi ilyen inzultálásról nem számoltak be. Azt miből sikerült leszűrni, hogy antiszemiták is szerencsétlen feketék? Láttál külön zsidó térdepeltető videókat is a kurucinfón, vagy mi?
2020. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez miről beszél?
2020. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!