Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Menő lett elhízottnak lenni?

Menő lett elhízottnak lenni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 20:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
25%

A soványság azért menőbb.


Meg az az "alap". A default beállítás. Ha elkezdek mesélni egy sztorit egy lányról, itt a többség, ha nem mindenki egy sovány lányt fog elképzelni.

2020. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%

Mostanában inkább az elfogadás lett menő.A melegek,kisebbségek,kövérek elfogadása,tolerancia és empátia.


Például engem általános iskolában 2 lány zaklatott,hogy undorító ruháim vannak,mert szegények voltunk. Múltkor voltam osztály találkozón és tették vették magukat,hogy mindenki milyen csinos lett,meg érettebb.Aztán az egyik fiú beszólt az egyik lánynak,hogy elhízott és az a 2 lány védte ki a fiútól.

2020. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

Igazából, volt olyan időszak a történelmükben amikor tényleg "menő" volt elhízottnak lenni és mindenki irigykedett ha te az lettél volna.


Pl.: Kr. e. 25.000 körül.


[link]

2020. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
És az elhízottakat fikázni és megvetni menő? Főleg cigarettafüsttől és alkoholgőztől bűzölgő pofával? Mert, amit mi csinálunk, az nem káros, ugye? "Az más" meg az "Az most nem számít", meg hasonló, saját káros szenvedélyeinkkel kapcsolatban terelő dumákkal.. Hányinger ez a képmutatás, komolyan mondom..
2020. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%
Ha bankszámláról-pénztárcáról van szó;)
2020. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
42%
11-es vagyok, ez nem gonoszságból írtam. Már sovány vagyok, de egész életemben kövér voltam, a "lelkem" mindig kövér marad. Azért írtam, hogy a sovány a default, mert az.
2020. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%
Igen
2020. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%
165/110 vagyok és nagyon menő 😊😊😊
2020. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem menő, csak olyan világban élünk, ahol mindenki mindenkivel el akarja fogadtatni magát, ez folyik a csapból is, ha meleg, ha kövér, ha csúnya, ha fekete, ha fehér, ha rózsaszín stb. Ezért nyomatják ezt a plus-size dolgot mostanában, mert a sok kövér ember inkább rád akarja erőszakolni, hogy szépnek lásd őket, csak hogy ne kelljen lemondani a fánkról és isten ments, hogy sportolni kelljen. Ettől még nem lett menő, sőt minél inkább rá akarsz másra erőszakolni valamit, annál inkább unszimpatikus lesz.
2020. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyelőre nem menő de nagyon adnám ha az lenne 😎 sokan szeretnek kövérek lenni, nem kéne ezért basztatni őket.
2020. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!