Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mt lehet kezdeni a beszólogató...

Mt lehet kezdeni a beszólogatókkal és a kibeszélőkkel, akár jó- vagy rosszindulatból csinálják?

Figyelt kérdés

50 leszek, és rendszeresen szoktam futni, biciklizni. Persze, előfordul már nálam, hogy itt fáj, ott fáj, olyankor nyilván nem edzek, pihenek, vagy orvoshoz fordulok a fájdalomtól függően. Pár éve volt egy sérülésem ami miatt kissé nehezen jártam, de bementem dolgozni. Ülőmunka. Azóta rendbe jöttem. Viszont sorra kapom a megjegyzéseket, szemembe vagy a hátam mögött, aminek az a lényege, hogy mi a fenének hajtom magam, minek futok, minek járok versenyekre, stb. amikor fáj (fájt) a lábam, és fájni fog tőle.

Milyen szöveggel lehet ezeket az embereket leállítani?

(nem mind rosszindulatú, inkább csak begyepesedett 40-esek)



2020. aug. 3. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megosztasz magadról dolgokat, azt hiszik azért mondod, hogy hozzáfűzzék a a rettentően becses személyük által formált véleményt, ilyenek az emberek.
2020. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg sem hallanám a helyedben.
2020. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond egy frappáns beszólást: "Köszönöm a bókot."; vagy "Csak ilyen bókot tudsz?"; vagy "Cserélünk életet?".:)
2020. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Figyelmen kívül hagyni őket. Bármit csinálsz, nekik akkor sem fog tetszeni, és ugyan úgy fogják nyomatni a megjegyzéseket. Ha lesz rajtad sapka az lesz a baj, ha nem lesz akkor meg az. Ne foglalkozz velük.
2020. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy az ilyen emberekre nem igazán hatnak az ilyen frappáns válaszok. Amilyen nyersek ők, kb. azt várják el a másiktól. Meg kell nekik mondani, hogy nem érdekel a véleményük. Ha nem fogják fel, akkor meg figyelmen kívül hagyni amit mondanak, mintha ott se lennének.
2020. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne posztolj minden marhaságot a faxbuk oldalon...


Másrészt meg vágd vissza, hogy "én legalább e korban még futni is tudok, ti meg infúzióval csoszogtok még a wc-re is majd bár most csak a huzat-szerencse ránt oda titeket s nem fostok be:DD

2020. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam mondani, hogy aki úgymond szeret szenvedni, akkor az legalább ne nyavalyogjon.
2020. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!