Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Ciki" ha még egy könyvet sem...

"Ciki" ha még egy könyvet sem olvastam el 22 évem alatt?

Figyelt kérdés

3 dolgot tudok ami műveltség, Himnusz, Szózat,Waelsi bárdok, utóbbi volt az érettségi szóbelin, azért sikerült.


Kaptam egy könyvet "Allahu Akbar" címmel, tetszik a kelet, az iszlám is , de 3 hete nem tudom folytatni, nem érdekel, soha nem tudtam egy könyvet sem elolvasni. Amúgy olvasni sem szeretek, mindig elolvasom ugyan azt a sort ha nagyon belemerülök, aztán összekeveredek.


Kötelezőket videón néztem vagy röviden elolvastam ha max. 3 oldalra belefért ha nem akkor egyest kaptam majd a az író életrajzát felmondtam és kaptam az egyes mellé egy ötöst , így voltam hármas.


Beszélgetnétek élőben egy olyan emberrel aki bevallja, hogy nem olvasott könyvet ? Amúgy nem vagyok bandázós srác, pont, hogy azt gondolja pár ismerős, hogy könyvmoly vagyok és azért nem kocsmázok vagy járok társaságba.

Ja, hogy mivel ütöm el az időm? Youtube-t nézek, ha úgy van többször visszanézem amit már láttam, meg 9 éves focis játékkal játszok így a munkanélküliségem alatt.



2020. aug. 4. 20:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon. Mége egy útszéli suttyó munkásproli is elolvasott életében legalább egy könyvet.
2020. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
6%

Én sem olvastam el még eddig egyetlen könyvet sem. A vuk-ot olvastam el kiskoromban, mert akkor még nem tudtam, hogy el lehet blitzelni ezeket a kötelező olvasmányokat. A lesszi-be már csak belekezdtem. Utána soha többé nem olvastam könyvet teljesen. Nem érzem, hogy valamiről le lennék maradva az olvasottabb társaimhoz képest.


Úgyhogy, ha magamból indulok ki, nem ciki.

2020. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Az.
2020. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen ciki.
2020. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Eléggé...
2020. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen, gáz. Remélem, ha egyszer lesz gyereked, nem ezt a fajta mentalitást adod neki tovább.
2020. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem lesz gyerekem, legalábbis remélem mert nekem nem kéne szaporodni.

De ha olvasnék is, már rég elfelejtettem volna.


Amúgy élőben beszélnétek ilyen emberrel, ha tudjátok, hogy nem olvasott ?

2020. aug. 4. 21:18
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2020. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha más módon eljutottak hozzád ugyanazok a fontos információk, amelyek a többi emberhez is, akkor nem mondanám gáznak, sok szépirodalmi alkotás elérhető hangoskönyvként. Számomra pl. szintén befogadhatóbbak a tartalmak ebben a formában. A művelődésbe nulla energiát fektetni már gázabb, de meg tudlak nyugtatni azzal, hogy az úgynevezett "könyvmolyok" jelentős része csak égetnivaló ponyvairodalmat olvas, nem filozófiai eszmefuttatásokat.
2020. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nem ciki, a barátom 27 év alatt a Harry Potter első részén kívül egyetlen könyvet se olvasott el, de így is van millió közös témánk. Barátnőim közt is van olyan, aki kifejezetten nem szeret olvasni.
2020. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!