Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életemben egy könyvet nem...

Életemben egy könyvet nem olvastam el, most kaptam egy jó könyvet, de nem bírom elolvasni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, soha sem olvastam se kötelezőt, de semmi könyvet, szomszédtól kaptam egy második világháborús könyvet, vagyis könyvsorozatot, szégyellem, de nem fogom tudni elolvasni, itt van tőlem 1 méterre , de könyv formájában nem érdekel, órákat néztem és még nézek is meg a háborúról, ha neten van akkor elolvasom, de ha fizikailag előttem akkor nem.


Pedig a koromhoz képest le vagyok maradva, abból a szempontból ,hogy csak 1 éve használok okos telefont pl.


2019. aug. 14. 11:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindenkinek való a könyv. Nem mindenki lehet tájékozott és művelt.
2019. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Na és mi a kérdés? Ha nem akarsz olvasni, ne olvass, ha akarsz olvasni, akkor még olvass. Nem agysebeszet
2019. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Letöltöd pdfben?
2019. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Tudom, de mindig is művelt és tájékozottnak próbáltam tűnni , tehát elvileg műmájerkedésből kellett volna olvasnom könyveket, de nem tettem, ez azért lehet mert a proli énem fel-fel akart törni ?
2019. aug. 14. 12:06
 5/28 anonim ***** válasza:
79%
hát ez elég ciki. legalább lennél őszinte (irl) és bevallanád, hogy műveletlen vagy. de akár erőt is vehetnél magadon és elolvashatnád azt a szerencsétlen könyvet.
2019. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

Ne olvasd el, ha nem akarod, és fejezd be az önfényezést. A valódi műveltséget nem lehet pdf-ben letölteni, ahhoz olvasni kell, művelődni, színházba járni, koncertekre stb.


Annak pedig mi köze az egészhez, hogy a szomszédod 1 m-re lakik tőled? Megmondod neki, hogy köszi a könyvet, de te nem szoktál olvasni soha. Ennyi.

2019. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

sok téren le vagy maradva, ha nem olvastál el 1 könyvet sem

okosnak akarsz tűnni, de ahhoz tudásra is szükség van, a könyv olvasás az egyik formája a tudás szerzésének


ha nem akarod elolvasni, akkor elrakod, vagy visszaadod ennyi

2019. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha okosnak akartál tűnni, akkor jobb ha beletörődsz, hogy mindez nem sikerült és ezután sem fog, ha nem olvasol.
2019. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg el szeretnéd olvasni, akkorolvass utazás közben, ha tomegkozlekedessel jársz, vagy lefekvés előtt, vagy ha épp egyedül vagy otthon és nincs kihez szólj. Nem kell rögtön több fejezetet, elég pár oldalt, vég el valami szép konyvjelzot, hogy még több kedvet kapj az olvasashoz. Viszont ha nem szeretnéd elolvasni, akkor nem tudok segíteni, mondd a szomszédnak, hogy nem kell.
2019. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

#6

:D:D:D

Nem a szomszéd van tőle 1 m-re, hanem a könyv!

... de a lényegen mit sem változtat:)

2019. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!