Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtartani egy férfit?

Vanitas kérdése:

Hogy lehet megtartani egy férfit?

Figyelt kérdés
Mellőlem mind eltűnik, pedig igyekszem mindíg rendezni a problémákat megbeszélni normális emberi módon.És tényleg most már azt érzem, hogy jöjjön egy férfi és mondja meg, hogy mi van mert én tényleg nem értem. És ne ez a rossz embert választasszal... Mert már több féle emberrel próbáltam és nem mindd volt rossz, volt akinek utánna hossz párkapcsolata volt.

2020. aug. 5. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudok sokat rólad, ezért nem tudom megmondani, hogy miért dobnak téged.
2020. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Általános mondás: a férfi akkor boldog,ha üres a zacsi és tele a hasa. :D persze sarkított,de ezek fontos dolgok.
2020. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Alapvetően a jó szex a dolgok kulcsa. Azért sok mindent hajlandóak vagyunk elviselni. De ha az nincs csak a hiszti akkor jobb minél előbb tovább lépni.
2020. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Akkor tudsz megtartani egy férfit majd, ha eljutsz odáig, hogy te szeretni szeretnél. Akkor. Ameddig azt akarod, hogy téged szeressenek-és még itt tartasz elfognak menni tőled.
2020. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Csinosnak kell lenni, kedvesnek kell lenni, noiesnek kell lenni, kellemesnek kell lenni, baratsagosnak kell lenni, gondoskodonak kell lenni es nem art ha jol tudsz fozni.


Minel tobb hianyzik a felsorolasbol, annal hamarabb lep le egy pasi.

2020. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Így csak találgatni tudunk, hisz nem ismerünk. Lehetséges, hogy a stílusodon, a modorodon, a hangszíneden, a gondolkodásodon, a lassú vs. gyorsaságodon kellene változtatnod. De lehet, hogy a túlaggódásodon vs. hárpia stíluson.
2020. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Pozitív terhességi teszttel.
2020. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Játékosan is lehet szeretni egy férfit eleinte, ha félénk vagy.


4-es voltam

2020. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Garancia nincsen.

Egy dolog biztos. A gorcsos akaras mindenkit elijeszt.

2020. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

"Hogyan lehet megtartani egy férfit?"


Ha elengeded.

2020. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!