Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemisták, huszonévesek,...

Egyetemisták, huszonévesek, akik Budapesten laktok saját lakásban, honnan van saját lakás és mit szólnak ehhez mások?

Figyelt kérdés

Több barátomnak, volt osztálytársamnak a szülei vettek lakást, mikor a fővárosba ment tanulni. Hosszú távon befektetésként, meg nyilván gyereknek is, főleg ahol testvérek is fővárosban tanulnak.

Szerintem ez tök jó dolog, mert egy nagyon szuper alapot kaptak így.


Viszont sokszor megszólják, negatívan kommentelnek pl. az emberek is itt az oldalon-e kapcsán.


Aki saját lakásban lakik, ti mit gondoltok, hogy vélekedtek a témáról? Más is hozzá szólhat, de aki becsmérelni jön azokat, akiket konkrétan kérdeztem, azok válaszai nem érdeklenek.



2020. aug. 6. 04:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"és mit szólnak ehhez mások?"

:-OOO

Ez meg milyen szempontból érdekes? Tudnának olyat szólni, ami miatt valaki eladná a lakását? Ha nem, akkor meg: kit érdekel?

2020. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"kiskanállal a számba születtem"

Nem tudod, mit beszélsz...

2020. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12: ezüstkanálra gondolt.
2020. szept. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De tudom mit beszélek, haveromat idéztem.
2020. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy arra kellett volna, hogy gondoljon, de látod...
2020. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!