Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megvalósult gyerekkori/...

Megvalósult gyerekkori/ fiatal felnőttkori álmod, terved ?

Figyelt kérdés
Elsősorban 30-as, 40-es, 50-es, ....vagy a feletti felnőttek válaszát várom.

2020. aug. 9. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

35 évea vagyok.

Szerettem volna családot, gyerekeket, ez meglett, de azt hittem, több öröm lesz benne (elnézést mindenkitől).

Újságíró is szerettem volna lenni, valamennyire ez is összejött, de nem egészen úgy, ahogy terveztem, és szintén lehetne jobb is az egész.

2020. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Furujika ***** válasza:
100%

Ha mar ide jottem. :-) 25 vagyok.

Nem tudom mar, mi akartam lenni gyerekkent. De mar jo ideje az az almom, hogy olyan allasom legyen, amit szeretek.

Addig eljutottam legalabb, hogy tudom, mivel akarok foglalkozni (programozo). Ez eleg sokaig tartott, hisz 25 vagyok.

Holnap megyek a 2. interju korre egy programozoi poziciora.

Ha felvesznek, akkor megvalosul az almom. Olyan pozicioban dolgozok majd, amelyet elvezni fogok.

2020. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38F. Nem valósult meg.
2020. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam úgy hozta az élet, hogy sem a család nem valósult meg, sem a vidéki élet, sem pedig az a fajta karrier, amit akkoriban álmodtam gyerekként.

És felnőtt fejjel őszintén örülök neki, hogy közöm sincs ahhoz az élethez, amit gyerekként akartam. Akkoriban nem voltam tisztában a piaccal, a felelősséggel, nem tudtam, mennyire nagy kincs a szabadság gyerek nélkül vagy a városban élni... Őszintén szólva boldog vagyok és nem értem, mit hittem anno.

2020. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen.
2020. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nem, de megfog. :) jó úton járok
2020. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!