Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a különbség? Miért sikoltoz...

Mi a különbség? Miért sikoltoznak, illetve miért nem, ha meglátjuk őket valamelyikben?

Figyelt kérdés

[link]


Szóval, majdnem ugyan az a két együttes, csak a fehér az fehérnemű, a piros meg bikini.

Ha a fehérben lenne és rányitnánk az ajtót pl, sikoltozna és valamit hozzánk vágna, meg takarná el magát.

Ha a pirosban lenne, nem zavarná hogy ki látja.

Nem értem.

Valaki elmagyarázná?



2020. aug. 9. 20:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Egy azért látszik a fehér csík mert ott nem barnult le az ember mivel vizes közegbe mesz a bikinivel ( kozegellenalls miatt )és a víz súlya viszi lejjebb 1 cm vel a bikini meltarto részét

És a videó nak teljesen igaza van

Te döntöd el hogy megmutatod vagy sem a közönségnek a csipke meg az ilyenenek olyan nemesebb darabok amik az intimitáshoz van közük a furdoruhak anyaga is más és más körülmények közt viseled


Es ha bikini től is sikongatsz annak ellenére hogy te döntöd el hogy strandra /wellness e mész jobban jársz az egybereszessel:)

2020. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

11, ha a víz súlyától lejjebb menne a bikini széle, akkor a bikini többet mutatna, mint a melltartó. De én ennek a fordítottjáról írtam.

Plusz, ha neked ide-oda lebeg meg csúszkál a bikinifelső, akkor vegyél másikat, mert nem a te méreted. ;)

2020. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Hat a vízben többet is mutat
2020. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
51%
De amúgy írtad hogy egy rendes lány jobban takarosabb bikinit vesz én csak annyit akartam közölni hogy lehet hogy sima körülmények közt nagyobb jobban takar de vízben mint már írtam lejjebb fog csúszni így kb olyan lesz mint a rövidebb nem annyira takaró melltarto
2020. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Száraz körülmények közt érzed hogy jobban takar mint a sima fehérnemű vízben egy kicsit más

De ennyi baj legyen xdd:)

2020. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Olvasd el újra, amit leírtam. Ennél szájbarágósabban és egyszerűbben nem tudom szemléltetni a dolgot, mint a barnulás vonalával. 🤷‍♀️

Nem fogok veled vitatkozni, nincs igazad, pont. Amúgy sem neked szólt a válasz, hanem a kérdező úriembernek a feltett kérdésre.

2020. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Hat olyan laikusok hívják barnulas vonalnak akik nem tudjak hogy a tested barnul le és ami ki marad az fehér nem lesz barna Xd

Na mind egy ( ha tanulnal fizikát tudnád hogy a sűrűbb közeg lefelé húz )

2020. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Ja és a “hát én még pirosban is sikoltozom”

Mennyivel segítette a kérdezőt Xd (semennyire )

2020. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Te tényleg ennyire ostoba vagy, vagy csak úgy teszel? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Felveszem a fürdőruhát, lebarnulok. Igen, ott barnulok, ahol NEM takar a fürdőruha, maaaagic. És igen, eközben fürdök is.

Strand vége, megyek haza. Leveszem a fürdőruhát, fel a melltartót. A melltartóból kivillan egy fehér sáv, ami a bikiniből nem villant ki. Ééééérted, azért fehér, mert nem barnult. Azért nem barnult, mert takarta a fürdőruha. Igen, a vízben is.

Most kapaszkodj meg, mert jön a bonyolult rész: ez azt jelenti, hogy a melltartó kevesebbet takar, mint a bikinifelső.

2020. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
18, az meg nem én voltam. Ez egy nyilvános oldal, mókuska, nem egy ember válaszolgat...
2020. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!