Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érnek mostanában rosszab...

Miért érnek mostanában rosszabnál rosszabb csapások?

Figyelt kérdés
Ebben az időben valamiért csak rossz történik velem nagyon rövid idő alatt. Először tönkre mentek a laptopjaim és maradt 1 amiben alig van már élet, aztán a telefonom is tönkrement a tartalék, leejtettem véletlen és befoltya kijelzője amitől alig látni, a mostani mobilom is haldoklik, alig érzékel és ugrál össze vissza. Kitört afögamból egy kis darab, furunkulusom lett amitől bedagadt a bal karom. Meghalt ma a hörcsögöm, pedig etettem, itattam és játszottam vele rendesen, tegnap semmi baja nem volt. Nem találtam meg a munkahelyeket, pedig térképell mentem közben de ott se volt vagy túl messze volt. Lehet nektek ezek semmiségek, de nekem olyan ez mintha így büntetne valamiért az univerzum és ilyen csapásokat ad le rám és ezek pár héten belóül történtek. Remélem több csapás nem ér mert ma rám állt a szerencse úgy néz ki, felhívtak munka miatt és nagyon ígéretes és tetszett nekik az önéletrajzom amit még nem mondtak soha. Szóval mit gondoltok, valami rosszat tettem korábban ami nem rémlik és az univerzum büntet ilyen csapásokkal? Mert már úgy érzem magam mintha egy filmben lennék ami a 7 csapásról szől csak én vagyok a fő szereplője. Nagyim is a7 csapást emlegette inenn jött a dolog. Szerinte most a höri halálával lementek a csapások és jók fognak jönni. De hogy ehhez ez kisállat halála kellet az durva. Úgy érzem a munka miatt is már csal jók jöhetnek, meg pénzem sincs, gyakorlatilag 20 ezer van amit a kártyámon hagyok, hogy ne merüljön le. Ennyi kb. Úgy érzem magam mint egy roncs. Kérlek titeket ha lehet, trollok kíméljetek és nem kamu, mert ez mind megtörtént velem rövid időn belül, lehetőleg olyan írjon akivel történtek hasonlók vagy értelmes és normális választ tudna adni nekem. Előre is köszönöm ha végigolvastad!. 22L vagyok.

2020. aug. 10. 08:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Erre mondják, hogy a baj nem jár egyedül. Nekem is volt ilyen balszerencse- sorozat.

Előbb-utóbb túl leszel rajta. Az is lehet, hogy bevonzod magadnak. Próbálj pozitívan gondolkodni.

2020. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1-es köszi. Hidd el próbálok, de ilyen csapásokkal pozitívan gondolkodni nehéz, mikor annyi tervem lenne és nincs mivel megvalósítani őket. Mostantól viszont megpróbálok pozitív lenni a munkam aitt is, mert hónapok óta nem találtam rendeset..
2020. aug. 10. 09:04
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre van megoldás! A műszaki cikkek pótolhatók, ahogy a hörid is. Először gyászold meg az elvesztèsét, aztán lesz másik. A fogad, karod is orvosolható. Esetleg, ha vannak jó ötleteid, akkor keress támogatókat hozzá, így a munka terèn is boldog lehetsz, emellett pénzed is lesz. Sok sikert!
2020. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
"Próbálj pozitívan gondolkodni." - A világ körülötted leszarja, hogy pozitívan gondolkodsz-e vagy sem. Nem a gondolataidtól függ, hogy mi történik veled.
2020. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyel akkor ez kb velem is megtörtént:

-Telefonom aksija meg adta magát,így a telefont el is lehetett dobni.

-Új telefonomat le ejtettem és meg is repedt,szerencsére csak az üvegfólia.

-Új telefonom szarakodik,nem mindig érzékeli a dolgokat ezért lassan de biztosan vissza lehet küldeni a szervízbe.

-Fáj a fogam,érzékeny a hidegre és a melegre szóval mehetek fogorvoshoz,szerintem tömés lesz.

-Első munkahelyemről ki rúgtak állításuk szerint a korona miatt 9 napot dolgoztam ott majd több mint 1 hetet itthon ültem mert csak simán haza küldtek és azt mondták pihi van aztán nem fel hívnak hogy gyere be holnap aláírni a papírokat mert ki vagyok rúgva, de így utólag jobb is.

-Új munkahelyemen annyi szar dolog történt velem hogy többször is el fogott a sírás és igen sírtam is,több hibát is sikerült el követnem így rendesen fizethetek majd.

-Nem akar össze jönni semmi sem,hiába szeretnék ismerkedni.

-Nem tudom hogy ez suerencsétlenségnek számít e de ugyan azon a helyen többször be vertem a fejemet.

Remélem mostmár végre jóra fordulnak a dolgok.

22F


Egyébként hány éves volt a tengerimalacod?

Lehetséges hogy társ kellet volna neki,mikor nem voltál ott lehet hogy nagyon magányos volt.

Volt két hörcsög majd sajnos meg halt az egyik rá 2 napra a másik is állítólag azért mert egyedül maradt.

2020. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5-ös nem tengeri volt hanem dzsungáriai és igazából nem tudom mar de lehet öreg volt. és igenis játszottaam vele mindig amikor tudtam. Eddig nem voltak velem ilyen dolgok, raadasul ilyen hamar. Amúgy köszönöm a válaszokat. A pozitiv gondolkodás szerintem igen is elősegiti a történéseket. Családom is így gondolkodik. Mikor pozitiv voltam sok jo dolog tortént, de mostanában minden rossz és rossz a hangulatom is ezek miatt. De igazatok van lehet ezen javitani.
2020. aug. 10. 09:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Ha öreg volt akkor érthető miért is halt meg,tudom hogy foglalkoztál vele és el is hiszem mivel le írtad már,egy percig sem kételkedtem ebben.

Az étel már csak ilyen,ki tudja mit fog még hozni?

Biztosan fog még elég meglepetést okozni.

Szívesen,remélem-reméljük tudtunk valamilyen formában segíteni.

Ez teljesen igaz,aki pozitív azzal tényleg sok jó történik ezt már én is tapasztaltam.

Rossz hangulatodon kell változtatni pl menj el egy kicsit kikapcsolódni rajtam segített és mostmár pozitív tudok lenni,vissza kaptam önmagamat és a terveimet is,látszólag eddig jól haladok a boldogság felé.

2020. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Élet szeretett volna lenni
2020. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Mert erre koncentrálsz. Ha csak a rosszon jár az eszed, akkor bizony mégtöbb rossz fog érni, mert negatív rezgéseket bocsátasz ki.
2020. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na meggyászoltam a hörimet. Tettem a kosárka tetejére egyksi virágot és lepermeteztem friss vízzel. Így mégis enyhült a lelkem. Mostanában eléggé be vagyokzárkózva a szobáűmba és tényleg kene kikapcsolodas. (bocsi a hibákrért a billentyűzet is vacakol..)Képzeljétek folyaMATOSAN hivvnak munka miatt és igeretesek. Úgy nézki megszűnt ezaz "átok" rajtam és mostmár csak felvidulnak a dolgok. Eddig még munka miatt se hivtak hetekig pedig 100nal tobb helyreis jelentketem de ma hivnak :)
2020. aug. 10. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!