Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érnek mostanában rosszab...

Miért érnek mostanában rosszabnál rosszabb csapások?

Figyelt kérdés
Ebben az időben valamiért csak rossz történik velem nagyon rövid idő alatt. Először tönkre mentek a laptopjaim és maradt 1 amiben alig van már élet, aztán a telefonom is tönkrement a tartalék, leejtettem véletlen és befoltya kijelzője amitől alig látni, a mostani mobilom is haldoklik, alig érzékel és ugrál össze vissza. Kitört afögamból egy kis darab, furunkulusom lett amitől bedagadt a bal karom. Meghalt ma a hörcsögöm, pedig etettem, itattam és játszottam vele rendesen, tegnap semmi baja nem volt. Nem találtam meg a munkahelyeket, pedig térképell mentem közben de ott se volt vagy túl messze volt. Lehet nektek ezek semmiségek, de nekem olyan ez mintha így büntetne valamiért az univerzum és ilyen csapásokat ad le rám és ezek pár héten belóül történtek. Remélem több csapás nem ér mert ma rám állt a szerencse úgy néz ki, felhívtak munka miatt és nagyon ígéretes és tetszett nekik az önéletrajzom amit még nem mondtak soha. Szóval mit gondoltok, valami rosszat tettem korábban ami nem rémlik és az univerzum büntet ilyen csapásokkal? Mert már úgy érzem magam mintha egy filmben lennék ami a 7 csapásról szől csak én vagyok a fő szereplője. Nagyim is a7 csapást emlegette inenn jött a dolog. Szerinte most a höri halálával lementek a csapások és jók fognak jönni. De hogy ehhez ez kisállat halála kellet az durva. Úgy érzem a munka miatt is már csal jók jöhetnek, meg pénzem sincs, gyakorlatilag 20 ezer van amit a kártyámon hagyok, hogy ne merüljön le. Ennyi kb. Úgy érzem magam mint egy roncs. Kérlek titeket ha lehet, trollok kíméljetek és nem kamu, mert ez mind megtörtént velem rövid időn belül, lehetőleg olyan írjon akivel történtek hasonlók vagy értelmes és normális választ tudna adni nekem. Előre is köszönöm ha végigolvastad!. 22L vagyok.

2020. aug. 10. 08:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
A múltkor meséltem a pszichológusomnak az életemről. Annyira sírt szegény, hogy alig bírtam megvigasztalni.
2020. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is volt ilyen, es mikor mentem az utcan, meg egy tojast is kidobott valaki az ablakbol, ami a fejem mellett huzott el. Nekem anno ez mar valoban termeszetfeletti jelleget oltott.

Nem az univerzum buntet, hanem egy ordogi kort alakitottal ki. Egyetlen megoldas, ha mostantol leszarod. Nem leltarozod megegyszer, barmennyire jogos, es igaz. Nem figyelsz ra. Akkor elmulik. A duhonges taplalja, hogy felhaborito dolgok tortenjenek, a keserges, hogy vesztesegek.

Mikor jo tortenik, akkor meg az orom tovabbi oromot szul.

Eroltetett pozitivkodas ugyse menne. Csak engedd el. Ne felj. Mint egy rossz gyerekre, aki bosszantani akar, ugy tekints erre. Faraszd ki azzal, hogy le van tojva.

2020. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Na képzeljetek, most meg az összes fülesem ment tönkre. Mind. Egyiket veletlen bekapta a laptop huto azt szetment, masikat meg leejtettme vagy mi es nem erzekel, a regi pedig recseg. Igy egy mukodo fulesem sincs jelenleg ami korabban nem volt gond. :/ ez aprosag de felidegesit neha hogy ilyenek tortennek vele. Ja es meg egy hogy mensi helyett tojasfeherje szeru folyik es hiaba erzem a mensit nem jon meg! Helyette ez a zavaro sok folyas es ilyenem meg nem volt, hogy ennyi lenne belole. Ugy nez ki ezek a csapasok ra mennek az egeszsegemre is. Keresztanyam szerint van ilyen hogy minden rossz egyszerre jon csak ki kell tartani es utana jok jonnek. Lehet a munka miatt is van ez mert korabban sokat nem vallaltam mert feltem vagy messze volt es uby voltam vele raer mef de ma mar nem. Minden kedves dolog ami jo nekem most hirtelen egy ilyen negativ hullamvolgy tonkretett" szepen fogalmazva. Nagyon várom a pozitív hullámot maar!
2020. aug. 10. 19:34
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
En mar 23 eve varom azt a pozitiv hullamot, szolj ha te neked sikerult megtalalnod.
2020. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%
Én ezeket nem érzem csapásnak. Telefonból és laptopból elég 1-1, nem baj, ha az öreg masinák már tönkrementek, legalább kidobhatod őket. Szegény hörcsög sem baj, hogy meghalt, miért kell egy majdnem felnőtt embernek, fiatalnak hörcsöggel játszani. Még ha egy kutya lett volna, azt megérteném, hogy sajnálod. Az álláshirdetés pedig - úgy néz ki - bejön. Az,hogy nem találtad, csak azt jelzi, hogy nem vagy elég figyelmes, ezen változtatni kell, mert lehet, kitesznek a munkahelyedről is. (A be vagyok zárkózva három szó, mert ha az ige:zárkózik és az igekötő: be - de lehet, el, meg, ki, szét, össze, vissza, elé stb. - tehát ha az igekötő és az ige között egy harmadik szó is van, a vagyok, akkor három szóba írjuk a kifejezést.)
2020. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15-ös talán azért mert imádom ahörcsögöket. Nem látok összefüggést a szavaid között. felnőtt ember nem játszhat törpehörcsöggel? valakinke papagája van, tengerimalaca és ők is játszanak vele, mivel a gazdijuk. kor itt ne legyen már lényeg.
2020. aug. 11. 20:54
 17/17 A kérdező kommentje:
15ösnek még megjegyzem, hogy vacakol a billentyűzetemés a spacegomb hiányzik belőle. igy nehezen érzélkel. egy kis gombot nyomokdok a space helyet..
2020. aug. 11. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!