Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan "oltsam" be őt? (A...

Hogyan "oltsam" be őt? (A többi lent!)

Figyelt kérdés

Állandóan bánt engem egy lány akivel együtt járok kézilabdára. Már vagy 4 éve.


Ott kezdődött az egész amikor, elkezdett velünk edzeni. Gyorsan becsicskított pár embert, aztán már ment is "oltogatni" a csapattársainkat. Mindenkinek olyanokat mondott hogy:"Drága m,befognád?", "egy állat vagy" és még sorolhatnám. Na, sajnos én egy nagyon érzékeny ember vagyok így vagy elkezdek sírni vagy, gyorsan berontok a mosdóba ha, engem "bánt".

És ez a 4 év alatt annyiszor használt ki, és bántott meg hogy csodálom hogy nem "iratkoztam ki" kézilabdáról. Mivel ő is egy érzékeny ember, csak "titkolja az érzéseit", így azon gondolkodom hogyan vághatnák vissza úgy neki, hogy ne bántson annyit. Magyarán be szeretném oltani.



Szóval oltásokat tudtok esetleg?


Előre is köszi minden választ! :-D



2020. aug. 10. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell beoltanod, elég ha csak felképeled.
2020. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy. Látszik hogy gyengébb vagy, mert csípőből tudnál reagálni. Kéziben pedig-végképp.
2020. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Volt napközis csoportban egy lány, aki mindig beszólogatott nékem- meg úgy sokmindenkinek. Egyszer , mikor fogócskázott, ellöktem és a pocsolyába esett. Neked is keményebbnek kellett volna lenned már az első beszólás után.
2020. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Thispain ***** válasza:
100%

Egy lehetséges válasz a leírásban említett beszólásra:

- Majd, ha az edzőm leszel, szintén drága m.


Egyébként szerintem a "beoltás"-ára ne szánj energiát(kivéve, ha ott és akkor eszedbe jut valami). Felesleges. Amit szerintem tenni tudsz, az a lány figyelmenkívül való hagyása, emellett az "oltásaira" "Igen."-nel, vagy "Na és?"-el, vagy valamilyen dícsérettel való felelés.

2020. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha mond valamit, akkor csak: "Köszönöm a bókot".
2020. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne oltsd be, neki van gyakorlata ebben, neked nincs.

Esélytelen lenne.

Ne vedd fel, egyszerűen csak acélozd meg magad, és ha beszól válts témát, beszélgess vele, és csak az olyan válaszaira reagálj ami valós érdemi társalgás, de fontos, hogy ara, és csakis arra...


Rohadt nehéz, de ezzel ki zökkentheted, de ha nem megy,csak ignoráld, DE NE VÁGJ VISSZA, azzal csak bizonyítod, hogy sebezhető vagy és hogy részt veszel az ő játékában ahol a játékszabályok csakis neki kedveznek.

2020. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2020. aug. 10. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!