Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Verekedtetek már, akár otthon,...

Verekedtetek már, akár otthon, suliban, buliban, vagy utcán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Végiggondoltam mostanában a sulis éveket az egyetemmel bezárólag, mivel most diplomáztam egy hete, és jó érzés, de fura is 18 év után kiszállni az iskolapadból.

És régóta nem gondoltam rá, de nyolcadik osztályban volt egy verekedésem iskolában, már nem is emlékszem hogy miért, csak arra, hogy a másik fiú pofonvágott, én meg erre mindkét sípcsontján megrúgtam teljes erőből, mire összerogyott. Ezután a ruhájánál fogva magamhoz húztam, és arcon köptem, mindenki rajta röhögött (amúgy is általános ellenszenvnek örvendett, mivel sokakat szekált).


Igazgatói intő lett a vége, de nem számított. A szüleim otthon eléggé letoltak, de amennyire visszaemlékszem, sokáig nem tudtam megbánni. Ma már nem tennék ilyet.


Vannak hasonló sztorik?


25/F


2020. aug. 10. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
És erre büszke vagy!
2020. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
A leköpés undorító, a legprolibb réteg szokása.
2020. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:
82%
Egyszer nagyon megrugdostam egy gyereket. Általános óta mindenkit ellenem hangolt, és gimiben is. Tizedikben elszakadt a cérna, és megrugdostam. Utána valamelyest normalizálódott a helyzet... És most mondom: Nem bántam meg. Ez már nagyon-nagyon régen érett neki. Tessék, lehet utálni érte. :D
2020. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A lepontozás azért megy az első kettőnek, mert nem a kérdésre válaszoltak.

Honnan jött, hogy én erre büszke vagyok?

Így történt az egyetlen verekedős sztorim, azért írtam le mindent, amire emlékszem, mert mások teljes sztorijaira is kíváncsi vagyok.

2020. aug. 10. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Általános suliban alsóban egy párszor, de durva sosem volt.

Többször volt olyan helyzet, hogy verekedésre állt a mutató, de vagy elintéztük szóban, vagy 1 ütéssel elrendeződött, amit nem tudok verekedésnek hívni.

2020. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!