Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még rajtam kivűl olyan...

Van még rajtam kivűl olyan ember, aki nem szereti a nyarat a tikkasztó meleg miatt?

Figyelt kérdés
Én inkább a hűvösebb, esős🌧☔💦💧, szeles🌬 időket szeretem.

2020. aug. 10. 23:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#9! Tévedsz! Tudod én veled ellentétben nem kötekedni járok erre az oldalra, hanem segíteni másoknak és tanácsot adni, ha tudok.

A legelső kommentedből is süt a rosszindulat, de lepereg rólam, nem érdekel! Szerencsére sok jóindulatú ember van itt, csak rájuk kell találni.

2020. aug. 11. 19:34
 12/17 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. aug. 11. 19:35
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

#11

Kérdésed igencsak tükrözi, hogy "nem kötekedni járok erre az oldalra,". A kérdés eleve provokatív és teljesen önvisszaigazolós.

Persze, hogy van rajtad kívül olyan, mint te, hogyan is gondolhattad azt, hogy csak te létezel a Föld nevű bolygón, aki így érez a nyár iránt?! 100%-ban tudtad, hogy nem vagy egyedül.


Ez nem kötekedés, hanem szembesítettelek az pszichológiai hiányosságoddal. Magányos is vagy, ezért vártad ,hogy más együtt érezzen veled.

Itt felőlem írhatsz bármit, de nézz mélyen magadba. Mi értelme is volt kiírni egy ilyen kérdést? Mivel értelme semmi, hisz nem oltári nagy problémádra kerestél választ.

2020. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, én a kellemes őszi/tavaszi időt szeretem.
2020. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szabályosan gyűlölöm a nyarat, főleg az augusztust. Nem is azzal van a bajom hogy napközben pár napig nagyon meleg van, hanem azzal hogy hetekig folyamatosan, úgy hogy éjszaka sincs felfrissülés, ahol én lakom (kelet) alig van eső, felhő, reggeltől estig tűz a nap, szobában estére hiába van besötétítve már van 26-27 fok, gépet se tudok bekapcsolni mert még melegebb lesz... Éjszakára nyitott ablak lenne az egyetlen remény, de akkor meg nincs alvás, mert vagy a kocsik mászkálnak, vagy a kutya ugat, macska bagz, valahol kerti parti van vagy csak simán ordít valami idióta odakinn... És ez egyre jobban spirálba rak, alig alszok, rosszul alszok, egyre inkább melegem van, szenvedek, szédülök stb.

Ami igazán zavar igazából az az hogy már nem nagyon van más évszak csak nyár meg tél a globális felmelegedés miatt. Gyerekkoromban is volt meleg nyáron meg méteres hó télen, de akkor még azért megvolt annak a varázsa, mert volt egy nagyjából fix ideje és az év többi részén meg nem az volt. Most meg már csak végletek vannak, vagy rohadt meleg vagy dermesztő hideg. Emlékszem tavaly szeptember 25-26 körül betonoztunk, azaz már majdnem október volt, és még délután 5-kor simán 30 fok körüli, erős UV sugárzásos idő volt, azt hittem elpusztulok. De máskor meg még április elején méteres hó van. Tavasz, ősz már szinte nincs. Egyik héten még 30 fok,két hét múlva már fagy reggelente vagy fordítva. Ez az igazán szomorú. De télen még legalább fel tudsz öltözni. Nyáron mit veszel le?

Ja meg a rohadék szúnyogok. Ki se lehet menni a kertbe már.

2020. aug. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#13, ha itt valami provokatív, az a te nyers kommented, messziről süt belőled a rossz indulat! Olvass már egy kicsit! De csináld csak, engem nem érdekel, látod, mégis érkezik válasz, nézz körül, mennyi jó indulatú ember van. És engem csak ez érdekel, a tiéd és a te fajtádat ignorálom, mivel szorult belém annyi intelligencia, hogy elengedjem az ilyen provokatív magukkal is elégedetlen személyeket.


#14, 15, köszönöm válaszaitokat! 😊

2020. aug. 12. 10:26
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom a nyarat, tervben van egy hűvösebb klímájú országba költözés. Én sem értem mit lehet rajta szeretni, a napon nem lehet megmaradni, izzadsz, ragadsz, alig kapsz levegőt, hiába alszok, nem vagyok kipihent, a kocsiba beülsz 60 fok, stb...semmi jó nincs benne.

Persze ha tengerparton élnék, és csak annyi dolgom lenne, hogy pancsizzak, akkor kibírnám:) De így? Úgy érzem egyre melegebb itt minden nyár. Én is keleten lakok, utálom.

2020. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!