Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki olyan képeket rak ki,...

Aki olyan képeket rak ki, amin csak a mellbimbók és a lyukak nem látszanak, az miért csodálkozik, ha qurvának nézik?

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ezt én se értem:D
2020. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

miért lenne az? ugye tudod, hogy a k*rva jelentése a nemi szolgáltatást nyújtó személy?

amúgy bikiniben is csak a mellek és a "lyukak' vannak eltakarva, szóval aki kirak egy bikinis képet az a te szemedben k*rva?

2020. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha látszanak a lyukak? Tudod, orrlyuk... :D
2020. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Mert attól még egyáltalán nem k..rva.
2020. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Sose hordok térd fölé érő nadrágot, és felül is alaposan be vagyok mindig gombolkozva :D De nem gondolnám, hogy aki kevesebb ruhában rak fel képet az rögtön áll az út szélén. Engem is sokszor meglep, hogy emberekben mennyi frusztráltság és aggresszió tud lenni, és amikor meglátnak egy szép lányt aki nem szégyelli magát, arra rögtön ráborítják az összeset.
2020. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Most a kurv?t mint kifejezest hasznaljak a ptostitualtra es a konnyu nokre is, nyilvan az utobbi kategoriat sejteti az ilyen foto.
2020. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os: igen
2020. júl. 6. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
szóval a bikinit hordó nőket is k*rvábak gondolod? 🤔
2020. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert az általában befedi a mellüket és a feneküket
2020. júl. 6. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!