Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mások hogy kezelik, amikor...

Mások hogy kezelik, amikor egy bevásárlóközpontban két beszélgető ember miatt, akik közvetlenül egy polc elé állnak, nem férnek hozzá a levenni/megvenni kívánt áruhoz?

Figyelt kérdés

Engem nagyon idegesít az ilyen viselkedés. Ilyesmire gondoltam:


https://www.youtube.com/watch?v=PxQjAd-1m_s



2020. aug. 11. 22:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
"Imádom", amikor a 60+-os tatter a fűszereket úgy számolgatja, mintha min. pénzt pörgetne, odatolja a kocsit és egyértelműen benyúlok a kocsi mögé, hogy hozzáférjek az áruhoz, de még a szándék sincs benne, hogy odébblökje azt a xart…. friss élmény
2020. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Németországban egy Normában láttam a következő sztorit. Két pocakos pasas állt a vajak előtt, egymással szemben, elmélyült beszélgetésben. A hasuk majdnem összeért. Kis filigrán nőci kerülgette őket, végül megunta, és a pocakjuk alatt átbújva, egy schuldigungot rebegve emelt le egy vajat a polcról.
2020. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

En altalaban kerülök egy kört, megveszem a többi vagy más dolgaim es kesöbb visszanezek. Csak mert kenyelmetlen ilyen interakciokba kerülnöm hogy kenyszeresen udvariaskodjak.

Ha viszont az az utolso dolog, ami még kell, mielött mennék a penztarhoz, akkor kelletlen, de felveszem azt a bübàj fejet, es kellemesen akàr vàltok is pàr szot (ha ugy jön ki a lépés mert pl neki all kerdezni vmit)es neha jo kis bajcsevely utan végre szabadulok is.

2020. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én azonnal elnézést kérek, vagy kiejtek egy "megengedik, kérem?"-et.

Beszélgessenek az üzlet előtt!

Más:

Bizonyára nem vagyok egyedül, ha látom, hogy valaki a bevásárlókocsival keresztbe áll, elzárva a további utat és hosszan nézegeti na salátát, vajon melyiket vegye meg... Ilyenkor, mivel háttal áll (udvariasan, nem morogva - odébb tolom a szekerét. Viszont ez bárkivel (idős és fiatal) előfordul, ezért nem botránkozom meg rajta.

2020. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 slajmi ***** válasza:
100%
Mostanában csak köhögök!
2020. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
"Szabad"? Kérdezem nem túl kedvesen. Vagy csak seggbe bököm kicsit a kosárral.
2020. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!