Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ájulás közeli állapot. Mi...

Ájulás közeli állapot. Mi lehet a bajom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban többször is kerültem ájulás közeli állapotba. Mind bevásárlóközpontban történt, egyszer csak szédülni kezdtem, majd hányingerem lett. Általában nem bírok ilyenkor állni, se menni, a hallásom eltorzul és a látásom is homályos lesz.

Persze ez mindig elmúlik, ehhez kell pár perc. De mégis, nagyon zavaró. Mi lehet a bajom?



2014. okt. 5. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
agydaganat?
2014. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj el kivizsgálásra.
2014. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eléggé úgy hangzik, mint egy pánikroham. Gyors szívverés, levegő kapkodása, zsibbadás, halálfélelem ilyesmik nem társultak hozzá? És nem tudtad megfigyelni mi válthatta ki? Ha mindig bevásárlóközpontban tör rád akkor nagy esély van rá, hogy tömegiszonyod van és ez váltja ki a pánikot.

Persze sok más fizikai/biológiai tünete is lehet, de én elsőre erre tippelnék. Egy kivizsgálást mindenképp megér.

2014. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Leginkább akkor szokott ez lenni, ha egy kicsit melegebb van a megszokottnál, de volt, hogy egyszerűen csak rosszul lettem, kb a semmitől.


Köszi az eddigi értelmes válaszokat ! :)

2014. okt. 6. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:

csináltass vérképet!

lehet nagyon sok mindentől ilyen. pl vashiány, alacsony cukorszint, nem megfelelő folyadékbevitel. stbstb.

mindenképp menj el egy általános kivizsgálásra. és ha mindenhol minden rendben van, akkor lehet pszichés probléma.

2014. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!