Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Ha megnézek egy videót egy gyönyörű tájról zenei aláfestéssel akkor gondolom másokat is ugyanaza a jóleső érzés fogja el.szerintetek ezeket az érzéseket minek nevezik és miért alakult ki az emberben?miért csodáljuk annyira a természet szépségeit és miért vágyódunk annyira utána?az urbanizáció az oka vagy az eredetünk?vagy valami egészen más?

2020. aug. 14. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ezt érzem, van olyan videó ( ami maximum 1 perces de 4x el kell indítanom, hogy végig tudjam nézni 😂 ) én is oda vagyok a természetért, rettenetesen gyönyörű. Célom az, hogy egyszer körbeutazom a Földet. Elképesztő helyek vannak.

Valamint olyan helyen szeretnék élni, ahol bármikor kinézek az ablakból meglássam azt a gyönyört, amit a természet tud adni egyedül.

Nem tudom, hogy miért csodáljuk annyira és hogy miért alakul ki az emberben. Bennem ez a tavalyi hosszabb utazásom alatt teljesedett ki és azóta teljesen oda vagyok meg vissza minden gyönyörű természeti dologért.

2020. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Sajnos ha hiszed, ha nem, valakinek egész más érzései támadnak az érintetlen, vagy legalább szép, természetes környezet láttán. A mindig többet akaró, kapzsi befektetők és az őket támogató korrupt politikusok számára minden erdő egy kihasználatlan lehetőség, minden szélfújta rét egy majdani lakópark vagy szálloda alapterülete, és minden csendes tópart kitűnő célterület egy gazdag turisták látogatta élményfürdő és szórakoztató center építéséhez.


Ezek vásárolják fel az országot, benne a Balatonnal, a Velencei tóval, a Normafával, a Tatai tóval és még sok hasonlóval, nekünk, akik meg benne lakunk és szerettük, már tényleg csak monitoron maradnak meg a szép tájak, YouTube -on, zenei aláfestéssel.

2020. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos utolsó igazad van és a rideg valóság ez hogy az ember egy kizsákmányoló faj
2020. aug. 14. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán mert vágyunk rá, a nyugalomra, a szépségre, és abban a pillanatban tudatosul bennünk, hogy milyen szép tud lenni a természet, a világ. Ehhez azonban el kell indulnunk, hogy magunk is felfedezzük ezt a való életben. AZonban a való életben, amit látunk, sokszor inkább visszariaszt a képernyő elé...
2020. aug. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!