Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes lenne így Angliában...

Érdemes lenne így Angliában dolgozni?

Figyelt kérdés

A helyzetem elég bonyolult, egy éve kiderült egy betegségem amivel most jól vagyok. Többek között ezért is szeretnék pénzt keresni, hogy e miatt megkönnyítsem az életem.

Egyik ismerősünk ajánlotta fel a baby sitterkedést. Ebben az évben meg szeretném próbálni.

Picit azért félek:

-betegségem ( autoim. SM) miatt de nincs jelenleg semmi gond(az ismerőseim is tudják, anyuka is ott lenne)

-étrend és konditeremi edzést, hogy oldanám meg


Kicsit szeretnék új életet kezdeni(bár a szüleim is velem lennének), mert nem tudom elképzelni jelenleg a jövőt.



2020. aug. 14. 12:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyenként itthon csak a többi család ami tart, a barátaimmal nem tartom már a kapcsolatot és párkapcsolatom sincs és valószínűleg sose lesz szóval az itteni kisvárost akarnám itt hagyni:)
2020. aug. 14. 12:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Kondi van 1000 ha 18 év fölött vagy még beszélni se kell senkivel ahhoz hogy csatlakozz. Ha menni akarsz most menj, jövőre nem tudni milyen változások lesznek.
2020. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pietro.d válasza:
Szia,tapasztalatból mondom, hogy babysitterkedésből csak úgy tudsz nem 5 m2-ös lakást bérelni, ha száraz kenyeren és vízen élsz. Úgyhogy inkább menj el recepciós/pincérnek,ha van jogsid UBER sofőrnek, különben max. 2-3 hónapig tudsz ott élni. Bocs, ha tönkretettem a kedved, de akkor is, ha 15 fontot kérsz óránként sem tudnád fizetni babysitterkedésből az albit.
2020. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!