Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába érdemes menni dolgozn...

Angliába érdemes menni dolgozni fesztiválokra?

Figyelt kérdés

Itt konkrétan erre gondolok: [link]

Volt már valaki hasonló helyen dolgozni? Mik a tapasztalataitok?


20/l



2016. jún. 5. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ezt neked kell eldönteni hogy megéri-e. nekem nem érné meg, mert nagyon gyenge a bér. de valakinek meg az is jó.
2016. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még az itthoninál is gyengébb? Na ne röhögtess :'D
2016. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Még az itthoninál is gyengébb? Na ne röhögtess :'D"


Sajnos igaz. Amíg sokan csak hallomásból tudják hogy mit is ér a "nagy" nyugati minimálbér, addig azt hiszik hogy abból dőzsölni lehet. Pedig közel sem. Sőt! Nyugaton is csak rendes bérből lehet megélni.

2016. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri, jó buli és tapasztalat, nyelvgyakorlás. Még ha nullára jösz ki a végére, akkor is jól jártál.
2016. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
En nem hagynam ki a helyedbe, ha nem keresel csak annyit hogy kinn vegyel magadnak kajat, ill utazasra..mar akkor is megerte! Megismered azt a kulturat, eletformat.. :)
2016. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem egyik ismerősöm volt ilyenen, azt mondta hogy olyanokat látott hogy egy pringles chipses dobozba beleszartak és azt kellett feltakarítaniuk... ennyi pénz nagyon kevés, sztem ne menj
2016. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a Royal Ascoton biztos pringles dobozba fognak kakálni...
2016. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!