Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha Angliában szeretnék dolgozn...

Ha Angliában szeretnék dolgozni mérnökinformatikusként érdemes felsőfokút tenni angolból, vagy közép is elég?

Figyelt kérdés

Mennyi fontos úgy általánosságban, hogy felsőfok legyen és ne csak közép?


Az utóbbi pár évben keveset beszéltem normális angolt, csak ilyen "elkorcsult" internetest.

De elég hamar vissza tudok rázkódni a magasabb szintű középfokú szintre. (szerintem ha akkor felsőfokra mentem volna, akkor még lehet, hogy össze is jött volna)

A daily meetingekben is ekkora kihagyás után én beszélek kb. a legjobban angolul.


Szóval a kérdés megint így hosszas mesélgetés után: Ha kint szeretnék dolgozni egy magasabb rangú cégnél, akkor mennyi elvárás a felsőfokú nyelvvizsga?


Köszi a választ.


2017. júl. 30. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
nem a papir kell, hanem az effektiv tudas. a kozepfokuddal Angliaban kitorolheted, tapasztalatbol mondom.
2017. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a papír számít. Állásinterjún látni fogják, hogy mennyire tudsz angolul.
2017. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Igy ~10 ev multi tapasztalattal, hadd mondjam azt, hogy a kozepfoku nyelvvizsga konkretan egy darab sz*rt nem er. Se szoban, se irasban. Az elso olyan telefonkonferencian vagy meetingen, ahol rajtad kivul csak angol anyanyelvuek, vagy meg rosszabb, indiaiak meg pakik vannak, nagyon gyorsan atertekeled az angol 'tudasodat'. A szuletett angolok/irek/skotok elkepeszto akcentusarol mar nem is beszelve...
2017. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az informatikában mindenképpen érdemes a felsőfokot célba venni.
2017. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!